زیرنویس سریال Arrow - Season 3 (2014)

نام فارسی سریال : پیکان - فصل 3 (2014)

7.5
  • ژانر :   اکشن درام فانتزی
  • کارگردان :   David Nutter
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Stephen Amell-  Katie Cassidy-  David Ramsey

خلاصه فارسی

در افتتاحیه فصل 3، The Arrow اکنون برای شهروندان Starling یک قهرمان است، زیرا جرم و جنایت در حال حاضر کاهش یافته است، مردم زندگی امن تری دارند. با این حال، مدت کوتاهی پس از موفقیت او، یک شرور مرگبار دوباره در استارلینگ ظاهر می شود و به الیور می فهمد که او هرگز نمی تواند مثل قبل الیور کوئین باشد.


خلاصه انگلیسی

In the opening of season 3, The Arrow now is a hero to the citizens of Starling because crime now is reduced, people have a safer life. However, a short time after his success, a deadly villain reappears in Starling and makes Oliver realize that he can never be Oliver Queen as before.


این سریال با نام تجاری Arrow - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Nutter و بازیگرانی چون Stephen Amell,Katie Cassidy,David Ramsey در ژانر اکشن,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.