زیرنویس سریال Arrow - Season 1 (2013)

نام فارسی سریال : پیکان - فصل 1 (2013)

7.5
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Greg Berlanti Marc Guggenheim Andrew Kreisberg
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Stephen Amell-  Katie Cassidy-  David Ramsey

خلاصه فارسی

پس از یک کشتی غرق شده جدی، الیور کویین - میلیاردر و همچنین پلی بوی استارلینگ ناپدید شد و هیچ امیدی برای زنده ماندن وجود نداشت. پنج سال بعد، او به خانه بازگشت، همه اقوام نمی توانند متوجه شوند که الیور تغییر قدرتمندی در درون داشته است، اما برای مادرش - مویرا. روز، اولیور نقش پیرمرد خود را بازی می کند - مردی ثروتمند و بی عاطفه، که همیشه توسط یک راننده اختصاصی به عنوان محافظ شخصی دنبال می شود - جان دیگل و دوست دخترش لورل لنس. هنگامی که شب فرا می رسد، استارلینگ یک پیام آور از قانون شکنان عدالت ظاهر شد - پیکان سبز.


خلاصه انگلیسی

After a serious shipwreck, Oliver Queen – a billionaire and also a playboy of Starling disappeared and there was no hope of survival. Five years later, he is back home, all relatives can’t realise that Oliver had a powerful change inside, but for his mother - Moira. By day, Oliver plays his old guy - a wealthy, heartless man, always followed by the dedicated driver doubles as bodyguard - John Diggle and a girlfriend Laurel Lance. When the night falls, Starling appeared a Messenger of justice outlaws - The Green Arrow.


این سریال با نام تجاری Arrow - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Greg Berlanti,Marc Guggenheim,Andrew Kreisberg و بازیگرانی چون Stephen Amell,Katie Cassidy,David Ramsey در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.