زیرنویس سریال Arrow - Season 2 (2014)

نام فارسی سریال : پیکان - فصل 2 (2014)

7.5
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Greg Berlanti Marc Guggenheim Andrew Kreisberg
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Stephen Amell-  Katie Cassidy-  David Ramsey

خلاصه فارسی

فصل دوم Arrow داستان الیور کویین یک پلیبوی میلیاردر را دنبال میکند که همیشه خود را در یک ژاکت کلاهدار پنهان میکند و با میل به برقراری عدالت در شهر استارلینگ، فلشهای سبز رنگ را به ارمغان میآورد. شگفت آورتر اینکه این قسمت شخصیت مهم دی سی کامیکس و 2 شرور اصلی را معرفی می کند. و بازگشت سارا بلوند یک زنجیره بسیار مهم در این سفر خواهد بود!


خلاصه انگلیسی

Arrow season 2 follows the story of Oliver Queen a billionaire playboy who always hides himself in a hooded jacket and brings green arrows with the desire to bring justice to Starling City. More surprising, this part will introduce important character of DC Comics and 2 main villains. And the return of the blonde Sara will be an extremely important chain in this journey!


این سریال با نام تجاری Arrow - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Greg Berlanti,Marc Guggenheim,Andrew Kreisberg و بازیگرانی چون Stephen Amell,Katie Cassidy,David Ramsey در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.