زیرنویس سریال Arrow - Season 2 (2014)

نام فارسی سریال : پیکان - فصل 2 (2014)

7.5
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Greg Berlanti Marc Guggenheim Andrew Kreisberg
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Stephen Amell-  Katie Cassidy-  David Ramsey

خلاصه فارسی

فصل دوم Arrow داستان الیور کویین یک پلیبوی میلیاردر را دنبال میکند که همیشه خود را در یک ژاکت کلاهدار پنهان میکند و با میل به برقراری عدالت در شهر استارلینگ، فلشهای سبز رنگ را به ارمغان میآورد. شگفت آورتر اینکه این قسمت شخصیت مهم دی سی کامیکس و 2 شرور اصلی را معرفی می کند. و بازگشت سارا بلوند یک زنجیره بسیار مهم در این سفر خواهد بود!


خلاصه انگلیسی

Arrow season 2 follows the story of Oliver Queen a billionaire playboy who always hides himself in a hooded jacket and brings green arrows with the desire to bring justice to Starling City. More surprising, this part will introduce important character of DC Comics and 2 main villains. And the return of the blonde Sara will be an extremely important chain in this journey!


این سریال با نام تجاری Arrow - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Greg Berlanti,Marc Guggenheim,Andrew Kreisberg و بازیگرانی چون Stephen Amell,Katie Cassidy,David Ramsey در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.