زیرنویس سریال Agent Carter - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : مامور کارتر - فصل 1 (2014)

7.9
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی فانتزی
  • کارگردان :   Christopher Markus Stephen McFeely
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Hayley Atwell-  James D Arcy-  Chad Michael Murray

خلاصه فارسی

مامور کارتر، حول شخصیت پگی کارتر، معشوقه استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) در دهه 1940 می چرخد. داستان فیلم بعد از اینکه کاپیتان آمریکا با موفقیت توطئه شنیع HYDRA را خنثی کرد و در اقیانوس افتاد، اتفاق میافتد.


خلاصه انگلیسی

Agent Carter, revolves around the character Peggy Carter, Steve Rogers’s lover (Captain America) in the 1940s. The movie was set in after Captain America successfully stamped out HYDRA’s heinous conspiracy and dropped into the ocean.


این سریال با نام تجاری Agent Carter - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Christopher Markus,Stephen McFeely و بازیگرانی چون Hayley Atwell,James D Arcy,Chad Michael Murray در ژانر اکشن,ماجراجویی,فانتزی, در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.

زیر‌نویس فارسی سریال All of Us Are Dead - Season 1

7.5   - IMDB

یک دبیرستان برای شیوع ویروس زامبی تبدیل به زمین صفر می شود. دانش آموزانی که به دام افتاده اند باید راه خود را بجنگند - یا تبدیل به یکی از مبتلایان هار شوند.