زیرنویس فیلم Welcome to Mamas (2022)

نام فارسی فیلم : به مامان خوش آمدید (2022)

  • ژانر :   داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Allan Harmon
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Nathalie Babis-  Lorraine Bracco-  John Cassini

خلاصه فارسی

پس از اینکه او یک رستوران ایتالیایی در بروکلین را به ارث می برد، مدیر امی با یک سرآشپز اصلی که در لیست سیاه قرار گرفته است، به دنبال فرصتی دوباره می گردند. آنها متوجه می شوند که مهمترین ماده برای هر دستور غذا همیشه عشق است.


خلاصه انگلیسی

After she inherits an Italian restaurant in Brooklyn, manager Amy teams up with a blacklisted master chef looking for a second chance. They discover that the most important ingredient for any recipe is always love.


این فیلم با نام تجاری Welcome to Mama's محصول کشور United States است.به کارگردانی Allan Harmon و بازیگرانی چون Nathalie Babis,Lorraine Bracco,John Cassini در ژانر داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Seal of Desire

4.2   - IMDB

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران خیانتکار و اغوای همسران دلشکسته آنها استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که می تواند او را در بازی خودش شکست دهد، تبدیل به یک پیاده می شود و خطوط بین عشق و اعتماد، اشتیاق و وسواس مبهم می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gabriel's Rapture: Part Two

5.7   - IMDB

در پنجمین قسمت از مجموعه دوزخ گابریل، شادی گابریل و جولیا توسط یک دانشجوی توطئه گر و سیاست دانشگاهی تهدید می شود. آیا وقتی گابریل با مدیریت دانشگاه مواجه می شود، تسلیم سرنوشت دانته می شود؟ یا او برای حفظ جولیا، بئاتریس خود، برای همیشه مبارزه خواهد کرد؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Expired

3.7   - IMDB

در آینده ای ناشناخته، دو روح سخت با هم ملاقات می کنند و با کارهایی که انجام داده اند و آنچه که شده اند روبرو می شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Until We Meet Again

4.1   - IMDB

زنی متوجه می شود که خانه جدیدش توسط روح یک پیانیست جوان تسخیر شده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Week in Paradise

4   - IMDB

این فیلم داستان مگی را روایت میکند، ستارهای که وقتی همسر کارگردان فیلمش توسط پاپاراتزیها بیرون میرود و متوجه میشوند که بانوی اصلی جدیدش نوزادش را باردار است، دنیایش فرو میپاشد. به دنبال آرامش و شفای مگی به هتل زیبای پسر عموی سابقش در نویس فرار می کند. پس از یک هفته در بهشت، او خود را کشف می کند و با یک عشق جدید آشنا می شود. سپس دنیای بیرون دوباره به درون سقوط می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Raven

6.4   - IMDB

ریون باید تصمیم بگیرد که یا به شوهر بدسرپرستش فرصتی دوباره بدهد یا بعد از فهمیدن اینکه او از فرزندش باردار است، با دوست پسر جدیدش بماند.