زیرنویس فیلم Unplugging (2022)

نام فارسی فیلم : قطع کردن برق (2022)

4.1
  • ژانر :   کمدی داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Debra Neil-Fisher
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Lea Thompson-  Keith David-  Eva Longoria

خلاصه فارسی

فکر می کنید یک اقامتگاه روستایی بدون سرویس تلفن همراه، اینترنت یا رسانه های اجتماعی راهی عاشقانه برای ترمیم زندگی زناشویی شماست؟ دوباره فکر کن با دن و جینین دیورسون آشنا شوید. تنها جرقه اتاق خواب آنها از پریز دیوار است. بهترین دوست دخترشان آی پد اوست. دن دیگر آن را تحمل نمی کند و یک آخر هفته آرام و آرام را در یک شهر کوهستانی دورافتاده برنامه ریزی می کند. بدون بچه، بدون تلفن، بدون رسانه های اجتماعی، فقط هوای تمیز و عاشقانه های زیادی. اما چیزی که بهعنوان یک آخر هفته عالی شروع میشود، بهسرعت با برخوردهای غیرمعمول، خوراکیهای قوی، مردم محلی بداخلاق و یک سگ تکچشم مزاحم فاجعهبار میشود. بدون GPS که آنها را راهنمایی کند یا رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از خستگی آنها، دن و جینین مجبور می شوند دوباره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. آیا یک "سم زدایی دیجیتال" واقعاً می تواند ازدواج و سلامت عقل آنها را نجات دهد؟


خلاصه انگلیسی

Think a rustic getaway with no cell service, Internet or social media is a romantic way to repair your marriage life? Think again. Meet Dan and Jeanine Dewerson. The only spark in their bedroom is from the wall socket. Their daughter's best friend is her iPad. Dan's not going to take it anymore and plans a quiet, relaxing weekend in a remote mountain town. No kids, no phones, no social media, only clean fresh air and lots of romance. But what starts as the perfect weekend quickly becomes disastrous with unearthly encounters, strong edibles, cranky locals, and a pesky one-eyed dog. Without GPS to guide them or social media to stave off their boredom, Dan and Jeanine are forced to reconnect with each other. Can a 'digital detox' really save their marriage and their sanity?


این فیلم با نام تجاری Unplugging محصول کشور United States است.به کارگردانی Debra Neil-Fisher و بازیگرانی چون Lea Thompson,Keith David,Eva Longoria در ژانر کمدی,داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.