زیرنویس فیلم Unplugging (2022)

نام فارسی فیلم : قطع کردن برق (2022)

4.1
  • ژانر :   کمدی داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Debra Neil-Fisher
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Lea Thompson-  Keith David-  Eva Longoria

خلاصه فارسی

فکر می کنید یک اقامتگاه روستایی بدون سرویس تلفن همراه، اینترنت یا رسانه های اجتماعی راهی عاشقانه برای ترمیم زندگی زناشویی شماست؟ دوباره فکر کن با دن و جینین دیورسون آشنا شوید. تنها جرقه اتاق خواب آنها از پریز دیوار است. بهترین دوست دخترشان آی پد اوست. دن دیگر آن را تحمل نمی کند و یک آخر هفته آرام و آرام را در یک شهر کوهستانی دورافتاده برنامه ریزی می کند. بدون بچه، بدون تلفن، بدون رسانه های اجتماعی، فقط هوای تمیز و عاشقانه های زیادی. اما چیزی که بهعنوان یک آخر هفته عالی شروع میشود، بهسرعت با برخوردهای غیرمعمول، خوراکیهای قوی، مردم محلی بداخلاق و یک سگ تکچشم مزاحم فاجعهبار میشود. بدون GPS که آنها را راهنمایی کند یا رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از خستگی آنها، دن و جینین مجبور می شوند دوباره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. آیا یک "سم زدایی دیجیتال" واقعاً می تواند ازدواج و سلامت عقل آنها را نجات دهد؟


خلاصه انگلیسی

Think a rustic getaway with no cell service, Internet or social media is a romantic way to repair your marriage life? Think again. Meet Dan and Jeanine Dewerson. The only spark in their bedroom is from the wall socket. Their daughter's best friend is her iPad. Dan's not going to take it anymore and plans a quiet, relaxing weekend in a remote mountain town. No kids, no phones, no social media, only clean fresh air and lots of romance. But what starts as the perfect weekend quickly becomes disastrous with unearthly encounters, strong edibles, cranky locals, and a pesky one-eyed dog. Without GPS to guide them or social media to stave off their boredom, Dan and Jeanine are forced to reconnect with each other. Can a 'digital detox' really save their marriage and their sanity?


این فیلم با نام تجاری Unplugging محصول کشور United States است.به کارگردانی Debra Neil-Fisher و بازیگرانی چون Lea Thompson,Keith David,Eva Longoria در ژانر کمدی,داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.