زیرنویس فیلم Tout doit disparaître (1997)

نام فارسی فیلم : همه چیز باید ناپدید شود (1997)

4.3
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Philippe Muyl
  • سال انتشار :   1997
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Didier Bourdon-  Elie Semoun-  Yolande Moreau

خلاصه فارسی

رابرت میلارد پادشاهی صنعتی خود را - بر اساس تمام فناوریهای نویز - به لطف ازدواجش با ایرن ثروتمند و بداخلاق بنا کرده است، او سالها با دلسردی خیانت میکند. با این حال، آخرین پیوند او با منشی زیبایش، ایو، نی است که شتر را شکست: ایرنه در واقع یک عکاس کارآگاه به نام M.Colle را استخدام کرده است تا حداکثر عکسهای مجرمانه داشته باشد. شوهر خیانتکار که توسط همسرش تهدید به طلاق و در نتیجه نابودی کامل می شود، باید تسلیم شود و حوا را از کار برکنار کند.


خلاصه انگلیسی

Robert Millard has based his industrial kingdom - based on all the noise technologies - thanks to his marriage with the wealthy and cantankerous Irene, he blithely cheat for years. However, his last link with his pretty secretary, Eve, is the straw that broke the camel : Irene has indeed hired a detective-photographer, aptly named M.Colle order to have a maximum of incriminating shots. Threatened to divorce and thus to total ruin by his wife, the unfaithful husband should give up and dismiss Eve.


این فیلم با نام تجاری Tout doit disparaître محصول کشور France است.به کارگردانی Philippe Muyl و بازیگرانی چون Didier Bourdon,Elie Semoun,Yolande Moreau در ژانر کمدی در سال 1997 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.