زیرنویس فیلم Tout doit disparaître (1997)

نام فارسی فیلم : همه چیز باید ناپدید شود (1997)

4.3
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Philippe Muyl
  • سال انتشار :   1997
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Didier Bourdon-  Elie Semoun-  Yolande Moreau

خلاصه فارسی

رابرت میلارد پادشاهی صنعتی خود را - بر اساس تمام فناوریهای نویز - به لطف ازدواجش با ایرن ثروتمند و بداخلاق بنا کرده است، او سالها با دلسردی خیانت میکند. با این حال، آخرین پیوند او با منشی زیبایش، ایو، نی است که شتر را شکست: ایرنه در واقع یک عکاس کارآگاه به نام M.Colle را استخدام کرده است تا حداکثر عکسهای مجرمانه داشته باشد. شوهر خیانتکار که توسط همسرش تهدید به طلاق و در نتیجه نابودی کامل می شود، باید تسلیم شود و حوا را از کار برکنار کند.


خلاصه انگلیسی

Robert Millard has based his industrial kingdom - based on all the noise technologies - thanks to his marriage with the wealthy and cantankerous Irene, he blithely cheat for years. However, his last link with his pretty secretary, Eve, is the straw that broke the camel : Irene has indeed hired a detective-photographer, aptly named M.Colle order to have a maximum of incriminating shots. Threatened to divorce and thus to total ruin by his wife, the unfaithful husband should give up and dismiss Eve.


این فیلم با نام تجاری Tout doit disparaître محصول کشور France است.به کارگردانی Philippe Muyl و بازیگرانی چون Didier Bourdon,Elie Semoun,Yolande Moreau در ژانر کمدی در سال 1997 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.