زیرنویس فیلم Tigrero: A Film That Was Never Made (1994)

نام فارسی فیلم : تیگرو: فیلمی که هرگز ساخته نشد (1994)

6.8
  • ژانر :   درام مستند
  • کارگردان :   Mika Kaurismäki
  • سال انتشار :   1994
  • محصول کشور :   Brazil Finland Germany
  • بازیگران :   Samuel Fuller-  Jim Jarmusch

خلاصه فارسی

در سال 1993، سام فولر جیم جارموش را به سفری به ماتو گروسوی برزیل، از رودخانه آراگوآیا به روستای سانتا ایزابل دو مورو می برد، جایی که 40 سال قبل، زانوک فولر را فرستاده بود تا مکانی را جستجو کند و فیلمنامه ای برای فیلمی بر اساس آن بنویسد. بر روی یک ببر، یک شکارچی جگوار. سام امیدوار است افرادی را بیابد که او را به خاطر بسپارند، و فیلمی را که در سال 1954 فیلمبرداری کرده بود، می گیرد. تلویزیون، ساعت و خانه های آجری وجود دارد. اما همان فرهنگ کراجی نیز در انتظار است. او روستاییان را جمع می کند تا فیلم قدیمی خود را به نمایش بگذارد و مردم دوستان و اقوام خود را می شناسند و از فولر برای بازگرداندن لحظه ای آنها به زندگی تشکر می کنند.


خلاصه انگلیسی

In 1993, Sam Fuller takes Jim Jarmusch on a trip into Brazil's Mato Grosso, up the River Araguaia to the village of Santa Isabel Do Morro, where 40 years before, Zanuck had sent Fuller to scout a location and write a script for a movie based on a tigrero, a jaguar hunter. Sam hopes to find people who remember him, and he takes film he shot in 1954. He's Rip Van Winkle, and, indeed, a great deal changed in the village. There are televisions, watches, and brick houses. But, the same Karajá culture awaits as well. He gathers the villagers to show his old film footage, and people recognize friends and relatives, thanking Fuller for momentarily bringing them back to life.


این فیلم با نام تجاری Tigrero: A Film That Was Never Made محصول کشور Brazil,Finland,Germany است.به کارگردانی Mika Kaurismäki و بازیگرانی چون Samuel Fuller,Jim Jarmusch در ژانر درام,مستند در سال 1994 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sun of the Soil

6.1   - IMDB

در مالی قرن چهاردهم، یک جوان سلطنت طلب به نام مانسا موسا بر تخت ثروتمندترین پادشاهی تاریخ بشر نشست. این به دنبال هنرمند مالی، Abdou Ouologuem است که در سفری برای کشف حقیقت پشت پادشاه افسانهای آفریقاست.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.