زیرنویس فیلم Tigrero: A Film That Was Never Made (1994)

نام فارسی فیلم : تیگرو: فیلمی که هرگز ساخته نشد (1994)

6.8
  • ژانر :   درام مستند
  • کارگردان :   Mika Kaurismäki
  • سال انتشار :   1994
  • محصول کشور :   Brazil Finland Germany
  • بازیگران :   Samuel Fuller-  Jim Jarmusch

خلاصه فارسی

در سال 1993، سام فولر جیم جارموش را به سفری به ماتو گروسوی برزیل، از رودخانه آراگوآیا به روستای سانتا ایزابل دو مورو می برد، جایی که 40 سال قبل، زانوک فولر را فرستاده بود تا مکانی را جستجو کند و فیلمنامه ای برای فیلمی بر اساس آن بنویسد. بر روی یک ببر، یک شکارچی جگوار. سام امیدوار است افرادی را بیابد که او را به خاطر بسپارند، و فیلمی را که در سال 1954 فیلمبرداری کرده بود، می گیرد. تلویزیون، ساعت و خانه های آجری وجود دارد. اما همان فرهنگ کراجی نیز در انتظار است. او روستاییان را جمع می کند تا فیلم قدیمی خود را به نمایش بگذارد و مردم دوستان و اقوام خود را می شناسند و از فولر برای بازگرداندن لحظه ای آنها به زندگی تشکر می کنند.


خلاصه انگلیسی

In 1993, Sam Fuller takes Jim Jarmusch on a trip into Brazil's Mato Grosso, up the River Araguaia to the village of Santa Isabel Do Morro, where 40 years before, Zanuck had sent Fuller to scout a location and write a script for a movie based on a tigrero, a jaguar hunter. Sam hopes to find people who remember him, and he takes film he shot in 1954. He's Rip Van Winkle, and, indeed, a great deal changed in the village. There are televisions, watches, and brick houses. But, the same Karajá culture awaits as well. He gathers the villagers to show his old film footage, and people recognize friends and relatives, thanking Fuller for momentarily bringing them back to life.


این فیلم با نام تجاری Tigrero: A Film That Was Never Made محصول کشور Brazil,Finland,Germany است.به کارگردانی Mika Kaurismäki و بازیگرانی چون Samuel Fuller,Jim Jarmusch در ژانر درام,مستند در سال 1994 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bitconned

6.5   - IMDB

در این مستند جنایت واقعی، سه مرد از بازار آزاد ارزهای دیجیتال برای کلاهبرداری میلیونها نفر از سرمایهگذاران سوء استفاده میکنند و از شیوههای زندگی تجملاتی سرمایهگذاری میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Greatest Night in Pop

7.9   - IMDB

در سال 1985، 46 آیکون موسیقی، از جمله لیونل ریچی، مایکل جکسون، بروس اسپرینگستین، سیندی لاپر، دایانا راس و استیوی واندر، گرد هم آمدند تا پر ستاره ترین جلسه ضبط تاریخ را برگزار کنند. این داستان ناگفته آهنگ پاپ افسانه ای جهانی "We Are the World" است - که تقریباً اتفاق نیفتاد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

7.2   - IMDB

نگاهی عمیق به فرآیند خلاقانه «جامعه برف» با حضور بازیگران، خدمه، کارگردان J.A. بایونا و حتی بازماندگان واقعی.