زیرنویس فیلم The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

نام فارسی فیلم : وزن غیر قابل تحمل استعداد عظیم (2022)

7.1
  • ژانر :   اکشن کمدی
  • کارگردان :   Tom Gormican
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Nicolas Cage-  Pedro Pascal-  Tiffany Haddish

خلاصه فارسی

نیک کیج که خلاقانه محقق نشده و با ویرانی مالی روبرو است، باید یک پیشنهاد یک میلیون دلاری را بپذیرد تا در جشن تولد یک ابر فن خطرناک شرکت کند. وقتی کیج توسط یک مامور سیا استخدام می شود و مجبور می شود به افسانه خود عمل کند و نمادین ترین و محبوب ترین شخصیت های روی صفحه نمایش خود را برای نجات خود و عزیزانش هدایت کند، اوضاع به طرز غیرمنتظره ای تغییر می کند.


خلاصه انگلیسی

Creatively unfulfilled and facing financial ruin, Nick Cage must accept a $1 million offer to attend the birthday of a dangerous superfan. Things take a wildly unexpected turn when Cage is recruited by a CIA operative and forced to live up to his own legend, channeling his most iconic and beloved on-screen characters in order to save himself and his loved ones.


این فیلم با نام تجاری The Unbearable Weight of Massive Talent محصول کشور United States است.به کارگردانی Tom Gormican و بازیگرانی چون Nicolas Cage,Pedro Pascal,Tiffany Haddish در ژانر اکشن,کمدی, در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.