زیرنویس فیلم The Other Me (2022)

نام فارسی فیلم : من دیگر (2022)

4.3
  • ژانر :   رمز و راز
  • کارگردان :   Giga Agladze
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Georgia
  • بازیگران :   Jim Sturgess-  Andreja Pejic-  Antonia Campbell-Hughes

خلاصه فارسی

ایراکلی یک معمار جوان مشتاق است که با تشخیص بیماری چشمی ناتوان کننده دچار آشفتگی می شود. همانطور که وضعیت او بدتر می شود، دنیای بصری سورئال به روی او باز می شود که باعث می شود انتخاب های زندگی، شغل و ازدواجش با نوتسای ناامید فزاینده ای را زیر سوال ببرد که با وفاداری خود به شوهرش و واقعیت های بقای روزانه مبارزه می کند. با بدتر شدن وضعیتش، ایراکلی با نینو هنرمند زیبایی که به تنهایی در جنگل زندگی می کند آشنا می شود. او به موزه هنری او تبدیل می شود و آنها پیوند عمیقی ایجاد می کنند که از شیفتگی به شیفتگی به عشق تبدیل می شود. آنها با زبان شاعرانه صحبت می کنند و یکدیگر را کاملاً درک می کنند. در همین حال، نوتسا سه شغل کار می کند و تحت تأثیر رئیس جدیدش قرار می گیرد، یک فرد اجتماعی از آمریکا که به همین ترتیب در یک ازدواج پر سر و صدا گرفتار شده است. آنها بیش از ودکا و جاذبه جنسی پیوند می خورند.


خلاصه انگلیسی

Irakli is a young aspiring architect thrown into turmoil when diagnosed with a debilitating eye disease. As his condition worsens, a surreal visual world opens up to him causing him to question his life’s choices, his career, and his marriage to an increasingly frustrated Nutsa who struggles with her loyalties to her husband and the realities of daily survival. As his condition worsens, Irakli meets Nino a beautiful artist who lives alone in the forest. She becomes his artistic muse and they form a deep connection that turns from fascination to infatuation to love. They speak in poetic language and understand each other completely. Meanwhile Nutsa works three jobs and is influenced by her new boss, a socialite from America who similarly is trapped in a tumultuous marriage. They bond over vodka and a sexual attraction.


این فیلم با نام تجاری The Other Me محصول کشور Georgia است.به کارگردانی Giga Agladze و بازیگرانی چون Jim Sturgess,Andreja Pejic,Antonia Campbell-Hughes در ژانر رمز و راز در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Justice: Family Ties

6.3   - IMDB

یک دانشجوی دانشکده حقوق با کمک دوستانش تصمیم می گیرد تا ثابت کند برادرش به اشتباه محکوم شده است. تنها راه برای پاک کردن نام او، یافتن قاتل واقعی است، اما هر چه نزدیکتر میشوند، خطر همه آنها بیشتر میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cryo

5.2   - IMDB

پنج دانشمند از خواب برودتی بیدار می شوند و خود را در یک مرکز زیرزمینی به دام می اندازند. بدون هیچ خاطره ای از اینکه چه کسی هستند یا چه مدت خواب بوده اند، متوجه می شوند که ممکن است بخشی از یک آزمایش علمی اشتباه بوده باشند. پس از یک سری اتفاقات عجیب، دانشمندان متوجه می شوند که در حال شکار هستند. آنها نمی دانند چه کسی یا به چه دلیل آنها را شکار می کند، اما دانشمندان شروع به شک می کنند که ممکن است یکی از آنها قاتل باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Above Snakes

4.7   - IMDB

کلمن دابز برای انتقام از قاضی که او را محکوم کرده از زندان بازگشته است. چه راهی بهتر از گرفتن انتقام از تنها چیزی که قاضی واقعاً به آن اهمیت می دهد: دخترش. اما آیا واقعاً می تواند به همین راحتی باشد؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Tales from the Other Side

4.1   - IMDB

سه بچه به دنبال این بودند که افسانه ای ترین شب هالووین را داشته باشند. ماجراجویی ترفند یا درمان آنها را به خانه اسطوره شهر محلی "مری ترسناک" می آورد. افسانه ها می گویند که او زنی از شر خالص است، اما یک چیز قطعی است - او فقط داستان های شبح آور درست را می داند تا ترس از زندگی خود را به این سه بچه بدهد. به اشتراک گذاری شش داستان منحصر به فرد که کودکان را در مسیری مرموز به سوی غیرمنتظره ها هدایت می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Oro Arrowhead

3.8   - IMDB

مردی که رد پای پدرش را روی یک نقشه مرموز دنبال میکند، به دنبال یک نوک پیکان طلایی میگردد که به نظر میرسد کل شهر را به وحشت انداخته است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Other Side of Darkness

3.3   - IMDB

یک دختر 16 ساله یک هدیه تولد مرموز دریافت می کند که او و دوستانش را در مسیر تصادف ماجراجویانه به سمت نقشه ای برای از بین بردن شبکه برق آمریکا هدایت می کند.