زیرنویس فیلم The Joy of Singing (2008)

نام فارسی فیلم : لذت آواز خواندن (2008)

5.9
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Ilan Duran Cohen
  • سال انتشار :   2008
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Marina Foïs-  Lorànt Deutsch-  Jeanne Balibar

خلاصه فارسی

ماموران سرویس مخفی، موریل و فیلیپ یک زوج عاشقانه غیرمحتمل تشکیل می دهند. در ماموریت جدید خود، آنها مسئول گرفتن کلید USB هستند که توسط کنستانس، بیوه یک قاچاقچی اورانیوم که اخیراً به قتل رسیده است، پنهان شده است. این بورژوازی جوان به طرز عجیبی این دو نفر را به یک کلاس آواز غنایی هدایت می کند که در آن جاسوسان دیگر با صداهای سحر آمیز در هم می آمیزند.


خلاصه انگلیسی

Agents des services secrets, Muriel et Philippe forment un improbable duo amoureux. Dans leur nouvelle mission, ils sont chargés de mettre la main sur une clé usb cachée par Constance, la veuve d'un trafiquant d'uranium fraîchement assassiné. Cette jeune bourgeoise étrangement ingénue conduira le duo dans un cours de chant lyrique où s'entremêlent d'autres espions aux voix ensorcelantes.


این فیلم با نام تجاری The Joy of Singing محصول کشور France است.به کارگردانی Ilan Duran Cohen و بازیگرانی چون Marina Foïs,Lorànt Deutsch,Jeanne Balibar در ژانر کمدی در سال 2008 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.