زیرنویس فیلم The Joy of Singing (2008)

نام فارسی فیلم : لذت آواز خواندن (2008)

5.9
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Ilan Duran Cohen
  • سال انتشار :   2008
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Marina Foïs-  Lorànt Deutsch-  Jeanne Balibar

خلاصه فارسی

ماموران سرویس مخفی، موریل و فیلیپ یک زوج عاشقانه غیرمحتمل تشکیل می دهند. در ماموریت جدید خود، آنها مسئول گرفتن کلید USB هستند که توسط کنستانس، بیوه یک قاچاقچی اورانیوم که اخیراً به قتل رسیده است، پنهان شده است. این بورژوازی جوان به طرز عجیبی این دو نفر را به یک کلاس آواز غنایی هدایت می کند که در آن جاسوسان دیگر با صداهای سحر آمیز در هم می آمیزند.


خلاصه انگلیسی

Agents des services secrets, Muriel et Philippe forment un improbable duo amoureux. Dans leur nouvelle mission, ils sont chargés de mettre la main sur une clé usb cachée par Constance, la veuve d'un trafiquant d'uranium fraîchement assassiné. Cette jeune bourgeoise étrangement ingénue conduira le duo dans un cours de chant lyrique où s'entremêlent d'autres espions aux voix ensorcelantes.


این فیلم با نام تجاری The Joy of Singing محصول کشور France است.به کارگردانی Ilan Duran Cohen و بازیگرانی چون Marina Foïs,Lorànt Deutsch,Jeanne Balibar در ژانر کمدی در سال 2008 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.