زیرنویس فیلم The Day Time Ended (1980)

نام فارسی فیلم : روز به پایان رسید (1980)

3.5
  • ژانر :   ماجراجویی وحشت علمی تخیلی
  • کارگردان :   John “Bud” Cardos
  • سال انتشار :   1980
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jim Davis-  Bentley Mitchum-  Dorothy Malone

خلاصه فارسی

یک خانواده کوچک به صحرای سونوران نقل مکان می کنند تا به پدربزرگ و مادربزرگ خانواده نزدیک تر شوند. اگرچه گزارشهای خبری از یک ابرنواختر سهگانه دیدنی وجود دارد، و نوهی جوان یک ساختمان بیگانه درخشان را در پشت انبار دیده است، خانواده آسوده است تا اینکه یک شب، یک بشقاب پرنده بالای سرش اوج میگیرد و به نظر میرسد که در تپههای مجاور فرود میآید. ظاهراً ابرنواختر سه گانه شکافی در فضا و زمان ایجاد کرده است.


خلاصه انگلیسی

A small family relocates to the Sonoran Desert, to be closer to the grandparents of the family. Though there are news reports of a spectacular triple supernova, and the young granddaughter has seen a glowing alien construction behind the barn, the family is at ease until, one night, a UFO soars over head and appears to land in the nearby hills. Apparently, the triple supernova has opened a rift in space and time.


این فیلم با نام تجاری The Day Time Ended محصول کشور United States است.به کارگردانی John “Bud” Cardos و بازیگرانی چون Jim Davis,Bentley Mitchum,Dorothy Malone در ژانر ماجراجویی,وحشت,علمی تخیلی در سال 1980 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Rubikon

4.4   - IMDB

سرباز شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد پروژه جلبکی در ایستگاه فضایی روبیکن هستند که قرار است برای همیشه اکسیژن و غذا را برای بشریت تامین کند. اما ناگهان زمین در زیر آنها در مه قهوه ای و سمی ناپدید می شود و تمام تماس ها قطع می شود - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را راه اندازی کنند، پرواز برگشت را جرأت کنند و در نتیجه جان خود را به خطر بیندازند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم #Unknown

5.2   - IMDB

سالها پس از وقوع یک سری قتلهای تصادفی در سال 2017، نویسنده کتاب، مایکل لین ناگهان شروع به دریافت تماسهای ترسناک از ناشناختهها میکند. او به جای تمرکز بر روی صفحه اصلی اولین کتاب موفق خود، دچار وسواس این راز می شود و از کنترل خارج می شود و هر قربانی را که در شبکه یک قاتل سادیست گرفتار می شود، باز می کند.