زیرنویس فیلم The Bunker Game (2022)

نام فارسی فیلم : بازی پناهگاه (2022)

3.7
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Roberto Zazzara
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Italy France
  • بازیگران :   Gaia Weiss-  Lorenzo Richelmy-  Mark Ryder

خلاصه فارسی

لورا، 25 ساله، بازیگر یک L.A.R.P است. بازی (Live Action Role Playing) که در آن شرکت کنندگان بازماندگان یک جنگ اتمی را بازی می کنند که در زیر زمین در یک پناهگاه مهر و موم شده زندگی می کنند. پس از چندین تصادف مرموز، بازی قطع میشود و بازیکنان پناهگاه را ترک میکنند در حالی که کارکنان پشت سر میمانند تا ناپدید شدن گرگ، مغز متفکر بازی را بررسی کنند. آنها به زودی خود را در داخل و در خطر می یابند زیرا شروع به مردن به روش های مرموز می کنند و گروه متوجه می شوند که شخصی یا چیزی ماوراء الطبیعه در حال انجام یک بازی پیچیده با آنها است که به سرعت در یک مبارزه وحشتناک برای بقا فرو می رود.


خلاصه انگلیسی

Laura, 25, is an actress in a L.A.R.P. (Live Action Role Playing) Game, where the participants play the survivors of an atomic war who live underground in a sealed bunker. After several mysterious accidents, the game is interrupted and the players leave the bunker while the staff remain behind to investigate the disappearance of Greg, the mastermind of the game. They soon find themselves trapped inside and in peril as they begin to die in mysterious ways and the group realizes that someone or something paranormal is playing a twisted game with them which quickly plunges into a terrifying fight for survival.


این فیلم با نام تجاری The Bunker Game محصول کشور Italy,France است.به کارگردانی Roberto Zazzara و بازیگرانی چون Gaia Weiss,Lorenzo Richelmy,Mark Ryder در ژانر وحشت در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم There's Something Wrong with the Children

5   - IMDB

مارگارت و بن با دوستان دیرینه الی و توماس و دو فرزند خردسالشان به سفر آخر هفته می روند. در نهایت، زمانی که بچهها پس از ناپدید شدن در جنگل یک شبه رفتار عجیبی از خود نشان میدهند، بن شروع به مشکوک شدن به چیزی فراطبیعی میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snow Falls

2.9   - IMDB

پس از یک طوفان زمستانی، پنج دوست را در یک کابین دورافتاده بدون برق و غذای کمی گرفتار میکند، سرگردانی به آرامی سلامت عقل آنها را میگیرد، زیرا هر یک از آنها تسلیم ترس از آلوده شدن یا بد بودن برف میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey

2   - IMDB

کریستوفر رابین به کالج می رود و دوستان قدیمی خود، پو و پیگلت را رها می کند، که سپس منجر به در آغوش گرفتن این دو نفر از هیولاهای درونی خود می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.