زیرنویس فیلم The Big Racket (1976)

نام فارسی فیلم : راکت بزرگ (1976)

7.1
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Enzo G. Castellari
  • سال انتشار :   1976
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   Fabio Testi-  Vincent Gardenia-  Renzo Palmer

خلاصه فارسی

نیکو پالمیری یک بازرس پلیس است که با یک باند جنایتکار که در یک شهر خواب آلود ایتالیایی به وحشت افتاده و از تجار محلی اخاذی می کنند، مبارزه می کند. با تهدید خشونت، هیچ کس جرات نمی کند عمل کند، مگر صاحب رستورانی که توسط پالمیری مجبور به گفتن حقیقت می شود. در نتیجه دختر خردسال صاحبش مورد تجاوز قرار می گیرد و خشونت همچنان ادامه دارد. پالمیری با کشف اینکه این باند با فروشندگان مواد مخدر مرتبط است، از ادامه تحقیق در مورد پرونده اش توسط مافوقش منع می شود - بنابراین او امور را به دست خود می گیرد. پالمیری چند مرد را که قربانی باند شده اند استخدام می کند و برای انتقامی خونین به راه می افتد.


خلاصه انگلیسی

Nico Palmieri is a police inspector who battles a criminal gang terrorising a sleepy Italian town, extorting cash from the local merchants. With the threat of violence, no one dares to act, except for a restaurant owner who is forced by Palmieri to tell the truth. As a result, the owner's young daughter is raped, and the violence continues. Discovering that the gang is associated with drug dealers, Palmieri is forbidden to continue investigating his case by his superior - so he takes matters into his own hands. Palmieri recruits a couple of men who have become victims of the gang and sets out for a bloody revenge.


این فیلم با نام تجاری The Big Racket محصول کشور Italy است.به کارگردانی Enzo G. Castellari و بازیگرانی چون Fabio Testi,Vincent Gardenia,Renzo Palmer در ژانر اکشن,,درام در سال 1976 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.