زیرنویس فیلم The Big Racket (1976)

نام فارسی فیلم : راکت بزرگ (1976)

7.1
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Enzo G. Castellari
  • سال انتشار :   1976
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   Fabio Testi-  Vincent Gardenia-  Renzo Palmer

خلاصه فارسی

نیکو پالمیری یک بازرس پلیس است که با یک باند جنایتکار که در یک شهر خواب آلود ایتالیایی به وحشت افتاده و از تجار محلی اخاذی می کنند، مبارزه می کند. با تهدید خشونت، هیچ کس جرات نمی کند عمل کند، مگر صاحب رستورانی که توسط پالمیری مجبور به گفتن حقیقت می شود. در نتیجه دختر خردسال صاحبش مورد تجاوز قرار می گیرد و خشونت همچنان ادامه دارد. پالمیری با کشف اینکه این باند با فروشندگان مواد مخدر مرتبط است، از ادامه تحقیق در مورد پرونده اش توسط مافوقش منع می شود - بنابراین او امور را به دست خود می گیرد. پالمیری چند مرد را که قربانی باند شده اند استخدام می کند و برای انتقامی خونین به راه می افتد.


خلاصه انگلیسی

Nico Palmieri is a police inspector who battles a criminal gang terrorising a sleepy Italian town, extorting cash from the local merchants. With the threat of violence, no one dares to act, except for a restaurant owner who is forced by Palmieri to tell the truth. As a result, the owner's young daughter is raped, and the violence continues. Discovering that the gang is associated with drug dealers, Palmieri is forbidden to continue investigating his case by his superior - so he takes matters into his own hands. Palmieri recruits a couple of men who have become victims of the gang and sets out for a bloody revenge.


این فیلم با نام تجاری The Big Racket محصول کشور Italy است.به کارگردانی Enzo G. Castellari و بازیگرانی چون Fabio Testi,Vincent Gardenia,Renzo Palmer در ژانر اکشن,,درام در سال 1976 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.