زیرنویس فیلم The Adventures of Peanut and Pig (2022)

نام فارسی فیلم : ماجراهای بادام زمینی و خوک (2022)

4.6
  • ژانر :   انیمیشن
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Louis Ferreira-  Peter New

خلاصه فارسی

جزیره شناور بهشت ​​گولا زیباترین مکان برای زندگی در جهان است تا اینکه روزی جزیره شروع به غرق شدن می کند! اکنون، این فروتوپیا در دردسر بزرگی قرار دارد و تیمی از میمونهای رقیب، یک خرگوش دانشمند، و یک خوک بامزه باید اختلافات خود را کنار بگذارند و از نقاط قوت منحصربهفرد خود برای نجات روز استفاده کنند، همه در عین حال در مورد دوستی و شجاعت یاد میکنند. در طول مسیر.


خلاصه انگلیسی

The floating island paradise of Goola is the most beautiful place to live in the world until one day, the island begins to sink! Now, this frutopia is in big trouble and it’s up to an unlikely team of rival monkeys, a scientist bunny, and a jolly pig to put aside their differences and use their own unique strengths to save the day, all while learning about friendship and bravery along the way.


این فیلم با نام تجاری The Adventures of Peanut and Pig محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Louis Ferreira,Peter New در ژانر انیمیشن در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beavis and Butt-Head Do the Universe

7.1   - IMDB

در احمقانهترین فیلم فضایی که تا به حال ساخته شده است، بیویس و بات هد توسط یک قاضی «خلاق» در سال 1998 به کمپ فضایی محکوم میشوند. وسواس آنها با یک شبیهساز اتصال (هههه) منجر به سفری به شاتل فضایی میشود که بهطور قابلتوجهی فاجعهبار بود. نتایج. پس از عبور از یک سیاهچاله، آنها دوباره در زمان ما ظاهر می شوند، جایی که به دنبال عشق می گردند، از آیفون سوء استفاده می کنند و توسط Deep State شکار می شوند. اسپویلر: آنها گل نمی زنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lightyear

5.3   - IMDB

رنجر افسانهای فضایی باز لایتیر در کنار گروهی از نیروهای جاهطلب و ربات همراهش، سوکس، وارد یک ماجراجویی بین کهکشانی میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mad God

6.8   - IMDB

قاتل را از طریق دنیایی ممنوع از روحهای شکنجهشده، پناهگاههای فرسوده و هیولاهای بدبختی که از ابتداییترین وحشتهای ضمیر ناخودآگاه ساخته شدهاند، دنبال کنید. تمام مجموعهها، موجودات و مجسمههای موجود در این شاهکار ترسناک با دست ساخته شده و با استفاده از تکنیکهای استاپ موشن سنتی متحرک شدهاند. MAD GOD یک کار عاشقانه است، گواهی بر قدرت خلاقیت و ادای احترام به هنر جاودانه انیمیشن استاپ موشن. چشمانت را آماده کن روحت را آماده کن برای ملاقات با سازنده خود آماده شوید.

زیر‌نویس فارسی فیلم King Tweety

5.4   - IMDB

زمانی که ملکه بهشت ​​جزیره ناپدید می شود، قناری زرد مورد علاقه همه به طور غیر منتظره در ردیف بعدی برای تاج قرار می گیرد. همراهان والاحضرت کوچولو شامل مادربزرگ جسور موتورسیکلت و سیلوستر حیله گر می شود که وفاداری آنها با کشف نقشه ای شوم برای از بین بردن توئیتی برای همیشه مورد آزمایش قرار می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Chickenhare and the Hamster of Darkness

6.3   - IMDB

یانگ چیکنهار پسر خوانده پادشاه پیتر، ماجراجوی معروف است. بخشی از جوجه و بخشی از خرگوش، او دوران بسیار سختی را برای بزرگ شدن سپری می کند و خود را به عنوان یک خرگوش مبدل می کند تا از تمسخر همسالانش جلوگیری کند. هنگامی که روز محاکمه های انجمن سلطنتی ماجراجو فرا می رسد، چیکن هار، که با تغییر چهره اش مانع شده، به طرز بدی شکست می خورد. اما او مصمم است تا شانس دوم را بدست آورد و عصای همستر تاریکی را در مقابل عموی شیطان صفت خود لاپین بیابد. عصا قدرت بسیار زیادی به دارنده خود خواهد داد. اگر لاپین به آن دست یابد، غیرقابل توقف خواهد بود. او با همراهی خدمتکار وفادارش آبه، یک لاک پشت طعنه آمیز، و مگ، یک اسکانک متخصص هنرهای رزمی، وارد یک تلاش حماسی و ابتکاری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

5.4   - IMDB

لکس لوتور با کمک یک قدرت کریپتونی باستانی، ابرشرورهای جهان را متحد میکند تا تمام ابرقهرمانان زمین را به تصرف خود درآورد، تا زمانی که... فقط دختران سوپر قهرمان DC باقی میمانند تا جلوی لژیون عذاب را بگیرند. قهرمانان ما باید برای نجات ابرقهرمانان دیگر خود از منطقه فانتوم از ابعاد عبور کنند، اما یک چرخش اشتباه تصادفی آنها را به برج تایتان ها می برد - جایی که متحدان بسیار مورد نیاز را در تایتان های نوجوان پیدا می کنند!