زیرنویس فیلم The Adventures of Maid Marian (2022)

نام فارسی فیلم : ماجراهای خدمتکار ماریان (2022)

3.2
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   Bill Thomas
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Sophie Craig-  Jennifer Matter-  James Groom

خلاصه فارسی

همه داستانهای رابین هود و خدمتکار ماریان را میدانند، اما این داستان اتفاقات بعدی است. از میان سایه ها، افسانه ای برمی گردد تا مردمش را از ظلم کلانتر رسوا شده ناتینگهام نجات دهد. رابین هود در جنگ باقی می ماند و ماریان باید مهارت های رزمی خود را آزمایش کند و داستان جدیدی خلق کند که در طول اعصار منادی خواهد شد.


خلاصه انگلیسی

Everyone knows the stories of Robin Hood and Maid Marian, but this the story of what happens next. Out of the shadows, a legend returns to save her people from the tyranny of the disgraced Sheriff of Nottingham. Robin Hood remains at war and Marian must put her own combat skills to the test, creating a new tale that will be heralded throughout the ages.


این فیلم با نام تجاری The Adventures of Maid Marian محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Bill Thomas و بازیگرانی چون Sophie Craig,Jennifer Matter,James Groom در ژانر ماجراجویی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Erzulie

5.8   - IMDB

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion

5.8   - IMDB

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar، دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی می کنند - و شکار می کنند. این تعادل شکننده آینده را تغییر میدهد و یک بار برای همیشه تعیین میکند که آیا انسانها قرار است در اوج شکارچیان سیارهای باقی بمانند که اکنون با ترسناکترین موجودات تاریخ مشترک هستند یا خیر.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Highwayman

7.3   - IMDB

دزد مشهور بزرگراه، دیک تورپین، خود را در حومههای انگلیسی میبیند که بهطور تصادفی، الیزابت، دختر شیطون ارل پمبروک را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپ تلاش می کند تا آنها را ردیابی کند، الیزابت شروع به عاشق شدن با مرد شجاع بزرگراه می کند و برای تورپین چاره ای جز رویارویی با وینتروپ در مبارزه برای قلب الیزابت و ثروت او باقی نمی ماند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Survive

4.4   - IMDB

هنگامی که هواپیمای آنها در یک کوه پوشیده از برف دورافتاده سقوط می کند، جین و پل باید به عنوان تنها بازماندگان برای زندگی خود بجنگند. آنها با هم سفری دلخراش را از بیابان آغاز می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Escape Through Africa

3.7   - IMDB

در سال 1914، یک پرستار بریتانیایی به نام آن، از حمله به پاسگاه خود در آفریقا می گریزد. او که توسط یک حزب جنگی به رهبری آلمان شکار می شود و با کمک عمویش، یک کاپیتان ارتش، و جنگجویان محلی، سفری حماسی را در سراسر کشور تپه آفریقا آغاز می کند. او باید شجاعت را با آرمانهای صلحطلبانهاش متعادل کند تا یک دختر بومی را سالم به مادرش تحویل دهد، دوباره با شوهرش متحد شود و یک پاسگاه همسایه را از قتل عام نجات دهد.