زیرنویس فیلم The Accused (2018)

نام فارسی فیلم : متهم (2018)

7.1
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Gonzalo Tobal
  • سال انتشار :   2018
  • محصول کشور :   Argentina Mexico
  • بازیگران :   Lali Espósito-  Emilio Vodanovich-  Leonardo Sbaraglia

خلاصه فارسی

دولورس زندگی یک دانشجوی کلاس بالاتر را داشت تا اینکه بهترین دوستش به طرز وحشیانه ای به قتل رسید. دو سال بعد، او تنها مظنون به جرمی است که توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرده و او را در مرکز توجه عموم قرار داده است. دولورس روزهای خود را برای آماده شدن برای محاکمه می گذراند، در حالی که پدر و مادرش به عنوان تیمی آماده انجام هر کاری برای دفاع از دخترشان هستند، در خانه اش منزوی است. بهترین وکیل کافی نیست، آنها با وسواس اطراف او را کنترل می کنند: چگونه به نظر می رسد، چه کار می کند، می خورد و چه کسی را می بیند. اما با جلوتر رفتن محاکمه و افزایش فشار، سوء ظن و اسرار درون خانواده آشکار می شود. دولورس در گوشه، به طور فزاینده ای منزوی شده و درست زمانی که هر اشتباهی می تواند فاجعه بار باشد، کل استراتژی را در معرض خطر قرار می دهد.


خلاصه انگلیسی

Dolores lived the life of a higher-class student until her best friend was found brutally murdered. Two years later, she’s the only indicted suspect for a crime that attracts a lot of media attention and has placed her in the center of the public eye. Dolores spends her days preparing for the trial, secluded in her house as her parents work as a team ready to do anything to defend their daughter. The best lawyer is not enough, they obsessively control around her: how she looks, what she does, eats and who she sees. But as the trial moves forward and pressure grows, suspicion and secrets emerge within the family. Cornered, increasingly isolated and just when any mistake could prove disastrous, Dolores puts the entire strategy at risk.


این فیلم با نام تجاری The Accused محصول کشور Argentina,Mexico است.به کارگردانی Gonzalo Tobal و بازیگرانی چون Lali Espósito,Emilio Vodanovich,Leonardo Sbaraglia در ژانر ,درام,دلهره آور در سال 2018 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.