زیرنویس فیلم One Wild Moment (2015)

نام فارسی فیلم : یک لحظه وحشی (2015)

6.2
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Jean-François Richet
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   France Belgium
  • بازیگران :   Vincent Cassel-  François Cluzet-  Lola Le Lann

خلاصه فارسی

آنتوان و لوران، دوستان قدیمی، تعطیلات خود را در کورس با دختران مربوطه خود می گذرانند: لونا هفده ساله و ماری هجده ساله. یک شب در ساحل، لونا لورن را اغوا می کند. لونا عاشق است، اما برای لورن این چیزی بیش از یک حواس پرتی لحظه ای نبود. لونا بدون اینکه نام معشوقش را فاش کند، به پدرش اعتماد می کند که به هر طریقی تلاش می کند تا بفهمد معشوقه دخترش کیست. راز تا کی می تواند پنهان بماند؟


خلاصه انگلیسی

Antoine and Laurent, old friends, spend their vacation in Corsica with their respective daughters: seventeen-year-old Louna and eighteen-year-old Marie. One evening at the beach, Louna seduces Laurent. Louna is in love, but for Laurent it was nothing more than a momentary distraction. Without revealing her lover's name, Louna confides in her father, who tries by any means to discover who his daughter's lover is. How long will the secret be able to be kept hidden?


این فیلم با نام تجاری One Wild Moment محصول کشور France,Belgium است.به کارگردانی Jean-François Richet و بازیگرانی چون Vincent Cassel,François Cluzet,Lola Le Lann در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.