زیرنویس فیلم One Wild Moment (2015)

نام فارسی فیلم : یک لحظه وحشی (2015)

6.2
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Jean-François Richet
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   France Belgium
  • بازیگران :   Vincent Cassel-  François Cluzet-  Lola Le Lann

خلاصه فارسی

آنتوان و لوران، دوستان قدیمی، تعطیلات خود را در کورس با دختران مربوطه خود می گذرانند: لونا هفده ساله و ماری هجده ساله. یک شب در ساحل، لونا لورن را اغوا می کند. لونا عاشق است، اما برای لورن این چیزی بیش از یک حواس پرتی لحظه ای نبود. لونا بدون اینکه نام معشوقش را فاش کند، به پدرش اعتماد می کند که به هر طریقی تلاش می کند تا بفهمد معشوقه دخترش کیست. راز تا کی می تواند پنهان بماند؟


خلاصه انگلیسی

Antoine and Laurent, old friends, spend their vacation in Corsica with their respective daughters: seventeen-year-old Louna and eighteen-year-old Marie. One evening at the beach, Louna seduces Laurent. Louna is in love, but for Laurent it was nothing more than a momentary distraction. Without revealing her lover's name, Louna confides in her father, who tries by any means to discover who his daughter's lover is. How long will the secret be able to be kept hidden?


این فیلم با نام تجاری One Wild Moment محصول کشور France,Belgium است.به کارگردانی Jean-François Richet و بازیگرانی چون Vincent Cassel,François Cluzet,Lola Le Lann در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.