زیرنویس فیلم On the Count of Three (2022)

نام فارسی فیلم : در شمارش سه (2022)

6.9
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jerrod Carmichael
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Jerrod Carmichael-  Christopher Abbott-  Tiffany Haddish

خلاصه فارسی

وال به جایی رسیده است که احساس می کند تنها راه نجات پایان دادن به همه چیز است. اما او خود را کمی شکست خورده میداند - اثربخشی او کم است - بنابراین فکر میکند میتواند از کمکی استفاده کند. همانطور که شانس آورده است، کوین، بهترین دوست وال، پس از یک اقدام ناموفق خودکشی در حال بهبودی است، بنابراین به نظر می رسد که او شریکی عالی برای اجرای این نقشه خودکشی دوگانه است. اما قبل از رفتن، کارهای ناتمامی دارند که باید به آن رسیدگی کنند.


خلاصه انگلیسی

Val has reached a place where he feels the only way out is to end things. But he considers himself a bit of a failure—his effectiveness lacking—so he figures he could use some help. As luck would have it, Val’s best friend, Kevin, is recovering from a failed suicide attempt, so he seems like the perfect partner for executing this double suicide plan. But before they go, they have some unfinished business to attend to.


این فیلم با نام تجاری On the Count of Three محصول کشور Canada است.به کارگردانی Jerrod Carmichael و بازیگرانی چون Jerrod Carmichael,Christopher Abbott,Tiffany Haddish در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.