زیرنویس فیلم Murder at Yellowstone City (2022)

نام فارسی فیلم : قتل در شهر یلوستون (2022)

4.9
  • ژانر :   غربی
  • کارگردان :   Richard Gray
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Isaiah Mustafa-  Thomas Jane-  Ron Garritson

خلاصه فارسی

بردهای سابق که به شهر یلوستون، مونتانا، شهری متروک سابق که اکنون در حال زوال است، میآید و به دنبال مکانی میگردد که آن را خانه بنامد. در همان روز، یک کاوشگر محلی طلا را کشف می کند - و به قتل می رسد.


خلاصه انگلیسی

A former slave who arrives in Yellowstone City, Montana, a desolate former boomtown now on the decline, looking for a place to call home. On that same day, a local prospector discovers gold - and is murdered.


این فیلم با نام تجاری Murder at Yellowstone City محصول کشور United States است.به کارگردانی Richard Gray و بازیگرانی چون Isaiah Mustafa,Thomas Jane,Ron Garritson در ژانر غربی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Desperate Riders

3   - IMDB

پس از اینکه کانزاس رد بیلی جوان را از تیراندازی بازی با ورق نجات میدهد، پسر از رد کمک میخواهد تا از خانوادهاش در برابر تورن یاغی که به تازگی مادر بیلی، کارول را ربوده است، محافظت کند. همانطور که رد و بیلی برای نجات کارول سوار می شوند، با لزلی زیبا و سرسخت برخورد می کنند که توانسته از دست مردان تورن فرار کند. این سه نفر برای توقف عروسی تورن با کارول با اسلحههای آتشین با هم رقابت میکنند - اما آیا او میخواهد نجات پیدا کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم No Name and Dynamite Davenport

5.4   - IMDB

خط بین آدم های خوب و آدم های بد از بین می رود زیرا شکارچیان بی رحم No Name و Dynamite Davenport راه خود را در غرب وحشی شلیک می کنند و جوایز جمع آوری می کنند و دشمنان بیشتری نسبت به دوستان پیدا می کنند. با وجود غرفه یاغی جان ویلکس در حال فرار و طلاهای پنهان شده در تپه ها، عدالت باید اجرا شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Tale of Two Guns

3.8   - IMDB

در غرب بی قانون، کابوی ها، برادری بدنام از قاتلان و دزدان، با مشت های وحشیانه و اسلحه های سریع بر این سرزمین سلطنت می کردند. سرنوشت بالاخره به آنها رسید و حالا این باند بی رحم فقط یک عضو زنده دارد. زمانی که یک اسلحهگر نایب برای شکار آخرین کابوی تماس میگیرد، تعقیب و گریز ادامه دارد و گلولهها به پرواز در میآیند و تنها یکی از این مردان سرسخت میتواند زنده بماند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Promise

6   - IMDB

یک پیشاهنگ بازنشسته قراردادی برای اتحادیه، که مجبور است از گذشته غم انگیز خود عبور کند، یک مأموریت مرگبار را با نبردهای اسلحه، صلیب های دوگانه و یک مسابقه غیرمنتظره آغاز می کند تا بفهمد چه اتفاقی برای عشق واقعی او و دختر کوچکش افتاده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Warpath

3.4   - IMDB

آلیس همراه با یک جوینده بی رحم در جستجوی شوهر گمشده اش به غرب سفر می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Rodeo Thief

4.1   - IMDB

یک گاو سوار مجروح که بهترین روزهایش را در رودئو گذرانده است، قبول می کند که برای یک کوسه قرضی نابخشوده اسب های طناب زنی بدزدد.::برت بنتمن