زیرنویس فیلم Marias Lovers (1984)

نام فارسی فیلم : عاشقان ماریا (1984)

6.6
  • ژانر :   درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Andrei Konchalovsky
  • سال انتشار :   1984
  • محصول کشور :   United States Israel
  • بازیگران :   Nastassja Kinski-  John Savage-  Robert Mitchum

خلاصه فارسی

هنگامی که معشوق نوجوانش ایوان از جنگ جهانی دوم به خانه بازمی گردد، ماریا مشتاقانه پیشنهاد ازدواج او را می پذیرد و مشتاقانه منتظر یک عمر خوشبختی است. اما شادی او زمانی کوتاه است که گذشته تاریک ایوان شب عروسی آنها را در بدبختی می پوشاند و بین آنها شکافی ایجاد می کند که هیچ کدام نمی دانند چگونه آن را از بین ببرند. ماریا گیج و افسرده تلاش می کند تا با وجود پیشرفت های دیگر خواستگاران، قلب عشق واقعی خود را ترمیم کند. اما زمانی که یک نوازنده دوره گرد نت درست را می زند، ماریا در تلاش برای توجیه زندگی ناتمام خود است. آیا شور و شوق او آنقدر قدرتمند است که در قداست ازدواج مهار شود؟


خلاصه انگلیسی

When her teenage sweetheart Ivan returns home from WWII, Maria eagerly accepts his marriage proposal, looking forward to a lifetime of happiness. But her joy is short-lived when Ivan’s dark past shrouds their wedding night in misery, driving a wedge between them that neither knows how to remove. Confused and depressed, Maria attempts to mend her true love’s heart despite the advances of other suitors. But when a traveling musician hits the right note, Maria struggles to justify her unfulfilling life. Is her passion too powerful to be contained within the sanctity of marriage?


این فیلم با نام تجاری Maria's Lovers محصول کشور United States,Israel است.به کارگردانی Andrei Konchalovsky و بازیگرانی چون Nastassja Kinski,John Savage,Robert Mitchum در ژانر درام,داستان عاشقانه در سال 1984 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love & Jane

6.1   - IMDB

زنی به معنای واقعی کلمه از جین آستن راهنمایی می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.