زیرنویس فیلم Marias Lovers (1984)

نام فارسی فیلم : عاشقان ماریا (1984)

6.6
  • ژانر :   درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Andrei Konchalovsky
  • سال انتشار :   1984
  • محصول کشور :   United States Israel
  • بازیگران :   Nastassja Kinski-  John Savage-  Robert Mitchum

خلاصه فارسی

هنگامی که معشوق نوجوانش ایوان از جنگ جهانی دوم به خانه بازمی گردد، ماریا مشتاقانه پیشنهاد ازدواج او را می پذیرد و مشتاقانه منتظر یک عمر خوشبختی است. اما شادی او زمانی کوتاه است که گذشته تاریک ایوان شب عروسی آنها را در بدبختی می پوشاند و بین آنها شکافی ایجاد می کند که هیچ کدام نمی دانند چگونه آن را از بین ببرند. ماریا گیج و افسرده تلاش می کند تا با وجود پیشرفت های دیگر خواستگاران، قلب عشق واقعی خود را ترمیم کند. اما زمانی که یک نوازنده دوره گرد نت درست را می زند، ماریا در تلاش برای توجیه زندگی ناتمام خود است. آیا شور و شوق او آنقدر قدرتمند است که در قداست ازدواج مهار شود؟


خلاصه انگلیسی

When her teenage sweetheart Ivan returns home from WWII, Maria eagerly accepts his marriage proposal, looking forward to a lifetime of happiness. But her joy is short-lived when Ivan’s dark past shrouds their wedding night in misery, driving a wedge between them that neither knows how to remove. Confused and depressed, Maria attempts to mend her true love’s heart despite the advances of other suitors. But when a traveling musician hits the right note, Maria struggles to justify her unfulfilling life. Is her passion too powerful to be contained within the sanctity of marriage?


این فیلم با نام تجاری Maria's Lovers محصول کشور United States,Israel است.به کارگردانی Andrei Konchalovsky و بازیگرانی چون Nastassja Kinski,John Savage,Robert Mitchum در ژانر درام,داستان عاشقانه در سال 1984 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.