زیرنویس فیلم Last Orders (2001)

نام فارسی فیلم : آخرین سفارشات (2001)

6.9
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Fred Schepisi
  • سال انتشار :   2001
  • محصول کشور :   United Kingdom Germany
  • بازیگران :   Michael Caine-  Tom Courtenay-  David Hemmings

خلاصه فارسی

جک داد یک قصاب لندنی بود که بیش از 50 سال با جفت هایش از نوشیدنی لیوانی لذت می برد. وقتی مرد، همان طور که زندگی می کرد، با لبخندی بر لب در حال تماشای مسابقه اسب دوانی که روی آن شرط بندی کرده بود، با پول قرض شده مرد. اما قبل از مرگ او آخرین درخواست را داشت، "آخرین دستورات"، که خاکسترش در دریا در مارگیت پراکنده شود. این فیلم به دنبال جفتهایش، ری، لنی و ویک و پسر خواندهاش وینس میرود که با خاکستر به دریا میروند. در طول راه، رشتههای زندگی، عشقها و ناامیدیهایشان در خاطرات جک و همسرش امی به هم تنیده میشود.


خلاصه انگلیسی

Jack Dodd was a London butcher who enjoyed a pint with his mates for over 50 years. When he died, he died as he lived, with a smile on his face watching a horse race on which he had bet, with borrowed money. But before he died he had a final request, 'Last Orders', that his ashes be scattered in the sea at Margate. The movie follows his mates, Ray, Lenny and Vic and his foster son Vince as they journey to the sea with the ashes. Along the way, the threads of their lives, their loves and their disappointments are woven together in their memories of Jack and his wife Amy


این فیلم با نام تجاری Last Orders محصول کشور United Kingdom,Germany است.به کارگردانی Fred Schepisi و بازیگرانی چون Michael Caine,Tom Courtenay,David Hemmings در ژانر درام در سال 2001 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.