زیرنویس فیلم In Dreams (1999)

نام فارسی فیلم : در رویاها (1999)

5.5
  • ژانر :   درام فانتزی دلهره آور
  • کارگردان :   Neil Jordan
  • سال انتشار :   1999
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Annette Bening-  Katie Sagona-  Aidan Quinn

خلاصه فارسی

یک زن خانه دار حومه شهر متوجه می شود که با یک قاتل زنجیره ای ارتباط روانی دارد و می تواند انگیزه های این شخص را از طریق رویاهایش پیش بینی کند.


خلاصه انگلیسی

A suburban housewife learns that she has psychic connections to a serial killer, and can predict this person's motives through her dreams.


این فیلم با نام تجاری In Dreams محصول کشور United States است.به کارگردانی Neil Jordan و بازیگرانی چون Annette Bening,Katie Sagona,Aidan Quinn در ژانر درام,فانتزی,دلهره آور در سال 1999 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.