زیرنویس فیلم Im Charlie Walker (2022)

نام فارسی فیلم : من چارلی واکر هستم (2022)

4.2
  • ژانر :   زندگینامه درام
  • کارگردان :   Patrick Gilles
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Monica Barbaro-  Mike Colter-  Emma Caulfield Ford

خلاصه فارسی

1971 پس از حقوق مدنی سانفرانسیسکو به نظر مکان مناسبی برای یک کهنه سرباز سیاه پوست جنگ کره و خانواده اش بود تا رویای استقلال اقتصادی و شانس خود را برای «رئیس» شدن تحقق بخشند. چارلی واکر به زودی متوجه شد که چقدر ساده لوح بوده است. در شهری پر از شیادان و مخالفان، او از پاسخ دادن به "نه" خودداری کرد. تا اینکه یک فاجعه فاجعه بار دری را باز کرد که قبلاً هرگز به روی یک مرد سیاه پوست باز نشده بود. این داستان در مورد اتفاقی است که وقتی او با هر دو پا از آن در گذشت!.


خلاصه انگلیسی

1971 post civil rights San Francisco seemed like the perfect place for a black Korean War veteran and his family to realize their dream of economic independence and his own chance to be his a 'boss'. Charlie Walker would soon find out how naive he was. In a city full of impostors and naysayers, he refused to take 'No' for an answer. Until a catastrophic disaster opened a door that had never been open to a black man before. This is a story about what happened when he stepped through that door, with both feet!.


این فیلم با نام تجاری I'm Charlie Walker محصول کشور United States است.به کارگردانی Patrick Gilles و بازیگرانی چون Monica Barbaro,Mike Colter,Emma Caulfield Ford در ژانر زندگینامه,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rise

7.1   - IMDB

پس از مهاجرت به یونان از نیجریه، ورا و چارلز آنتتوکومپو برای زنده ماندن و تأمین مخارج پنج فرزند خود تلاش کردند، در حالی که زیر تهدید روزانه اخراج زندگی می کردند. ناامید از به دست آوردن شهروندی یونان، اما تحت تأثیر سیستمی که هر لحظه آنها را مسدود می کرد، تضعیف شده بودند، چشم انداز، عزم و ایمان خانواده آنها را از ابهام خارج کرد تا حرفه سه قهرمان NBA را آغاز کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Elvis

7.8   - IMDB

داستان زندگی الویس پریسلی از طریق رابطه پیچیده با مدیر مرموزش، سرهنگ تام پارکر، دیده می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jerry and Marge Go Large

6.9   - IMDB

داستان واقعی قابل توجه این است که چگونه جری سلبی بازنشسته یک شکاف ریاضی را در بخت آزمایی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش، مارج، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک خود در میشیگان استفاده می کند.