زیرنویس فیلم Hostile Territory (2022)

نام فارسی فیلم : سرزمین متخاصم (2022)

4.2
  • ژانر :   درام داستانی غربی
  • کارگردان :   Brian Presley
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Matt McCoy-  Brea Bee-  Brad Leland

خلاصه فارسی

سابق P.O.W. جک کالگرو به دنبال جنگ داخلی بهشت ​​و زمین را نقل مکان می کند تا با فرزندانش متحد شود. پس از بازگشت به خانه، جک متوجه میشود که همسرش به طرز غمانگیزی مرده است و فرزندانش که گمان میرود یتیم هستند، با قطاری که از خطوط دشمن عبور میکند، به اعماق غرب میروند و قصد دارند در خانههای جدید قرار بگیرند. کالگرو و یک سرباز دیگر با گروهی از تیراندازان بومی آمریکایی و یک برده آزاد شده در تلاش برای متوقف کردن قطار هستند.


خلاصه انگلیسی

Former P.O.W. Jack Calgrove moves Heaven and Earth to be reunited with his children following the Civil War. After returning home, Jack discovers that his wife has tragically died and his children, presumed to be orphans, are heading deep into the West on a train crossing enemy lines, with the intent of being placed into new homes. Calgrove and another soldier team up with a troop of Native American sharpshooters and a freed slave as they try to stop the train.


این فیلم با نام تجاری Hostile Territory محصول کشور United States است.به کارگردانی Brian Presley و بازیگرانی چون Matt McCoy,Brea Bee,Brad Leland در ژانر درام,داستانی,غربی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Haunting of Bloody Tower

3.7   - IMDB

دو شاهزاده که توسط ریچارد سوم در برج خونین در برج لندن زندانی و به قتل رسیدند. داستان نشان می دهد که چگونه آنها ظاهراً به برج بازگشتند و با نگهبانان و زندانیان که در شرایط وحشتناکی شروع به مرگ می کنند، مشخص می شود که دو شاهزاده برای انتقام می آیند. داستانی مهیج ارواح بر اساس معمای معروف.

زیر‌نویس فارسی فیلم Murder at Yellowstone City

4.9   - IMDB

بردهای سابق که به شهر یلوستون، مونتانا، شهری متروک سابق که اکنون در حال زوال است، میآید و به دنبال مکانی میگردد که آن را خانه بنامد. در همان روز، یک کاوشگر محلی طلا را کشف می کند - و به قتل می رسد.