زیرنویس فیلم Here Before (2022)

نام فارسی فیلم : اینجا قبل از (2022)

5.7
  • ژانر :   درام رمز و راز دلهره آور
  • کارگردان :   Stacey Gregg
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Andrea Riseborough-  Jonjo O'Neill-  Niamh Dornan

خلاصه فارسی

وقتی یک خانواده جدید به خانه همسایه نقل مکان می کنند، دختر جوان آنها، مگان، به سرعت لورا را مجذوب خود می کند و خاطرات دردناکی از دختر خودش که چندین سال قبل از آن مرده است را به یاد می آورد. خیلی زود، خاطرات لورا به وسواس تبدیل میشوند، زیرا رفتار ناراحتکننده مگان شروع به متقاعد کردن او به چیزی فراطبیعی میکند. از آنجایی که عزم لورا برای رسیدن به اعماق آن همهگیر میشود، خانوادهاش شروع به شکستن میکنند و مرز بین چیزهای خارقالعاده و واقعی در این داستان غمانگیز درباره عشق مادری بیش از پیش مبهم میشود.


خلاصه انگلیسی

When a new family moves in next door, their young daughter, Megan, quickly captivates Laura, stirring up painful memories of her own daughter who died several years previously. Before long, Laura’s memories turn to obsession as Megan’s unsettling behaviour begins to convince her of something supernatural. As Laura’s determination to get to the bottom of it becomes all consuming, her family begins to fracture and the line between the extraordinary and the real becomes ever more obscured in this haunting story about a mother’s love.


این فیلم با نام تجاری Here Before محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Stacey Gregg و بازیگرانی چون Andrea Riseborough,Jonjo O'Neill,Niamh Dornan در ژانر درام,رمز و راز,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.