زیرنویس فیلم Here Before (2022)

نام فارسی فیلم : اینجا قبل از (2022)

5.7
  • ژانر :   درام رمز و راز دلهره آور
  • کارگردان :   Stacey Gregg
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Andrea Riseborough-  Jonjo O'Neill-  Niamh Dornan

خلاصه فارسی

وقتی یک خانواده جدید به خانه همسایه نقل مکان می کنند، دختر جوان آنها، مگان، به سرعت لورا را مجذوب خود می کند و خاطرات دردناکی از دختر خودش که چندین سال قبل از آن مرده است را به یاد می آورد. خیلی زود، خاطرات لورا به وسواس تبدیل میشوند، زیرا رفتار ناراحتکننده مگان شروع به متقاعد کردن او به چیزی فراطبیعی میکند. از آنجایی که عزم لورا برای رسیدن به اعماق آن همهگیر میشود، خانوادهاش شروع به شکستن میکنند و مرز بین چیزهای خارقالعاده و واقعی در این داستان غمانگیز درباره عشق مادری بیش از پیش مبهم میشود.


خلاصه انگلیسی

When a new family moves in next door, their young daughter, Megan, quickly captivates Laura, stirring up painful memories of her own daughter who died several years previously. Before long, Laura’s memories turn to obsession as Megan’s unsettling behaviour begins to convince her of something supernatural. As Laura’s determination to get to the bottom of it becomes all consuming, her family begins to fracture and the line between the extraordinary and the real becomes ever more obscured in this haunting story about a mother’s love.


این فیلم با نام تجاری Here Before محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Stacey Gregg و بازیگرانی چون Andrea Riseborough,Jonjo O'Neill,Niamh Dornan در ژانر درام,رمز و راز,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Justice: Family Ties

6.3   - IMDB

یک دانشجوی دانشکده حقوق با کمک دوستانش تصمیم می گیرد تا ثابت کند برادرش به اشتباه محکوم شده است. تنها راه برای پاک کردن نام او، یافتن قاتل واقعی است، اما هر چه نزدیکتر میشوند، خطر همه آنها بیشتر میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.