زیرنویس فیلم Family Squares (2022)

نام فارسی فیلم : مربع های خانوادگی (2022)

5.6
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Stephanie Laing
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Elsie Fisher-  Judy Greer-  Zoe Chao

خلاصه فارسی

خانواده ورث سالها از هم جدا شدهاند، اما وقتی مادربزرگ میبل، مادربزرگ به طور ناگهانی میمیرد، خانواده باید دور هم جمع شوند. داستان Family Squares خانواده ورث را به سفری میبرد و متوجه میشود که نه تنها مادربزرگ میبل برخی از اسرار را حفظ میکرد، بلکه همه افراد دیگر را نیز حفظ میکردند. آنها راه بازگشت به یکدیگر را پیدا می کنند و متوجه می شوند که در حالی که شما نمی توانید خانواده خود را انتخاب کنید، می توانید دوستی با آنها را انتخاب کنید.


خلاصه انگلیسی

The Worth Family has been divided for years but when the matriarch, Grandma Mabel dies suddenly, the family has to come together. The story of Family Squares takes the Worth Family on a journey discovering that not only did Grandma Mabel keep some secrets, so did everyone else. They find their way back to each other and realize that while you can’t choose your family, you can choose to be friends with them.


این فیلم با نام تجاری Family Squares محصول کشور United States است.به کارگردانی Stephanie Laing و بازیگرانی چون Elsie Fisher,Judy Greer,Zoe Chao در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.