زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 (2021)

نام فارسی فیلم : نینجا شطرنجی 2 (2021)

  • ژانر :   انیمیشن کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   Thorbjørn Christoffersen Anders Matthesen
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Denmark United States
  • بازیگران :   Emma Sehested Høeg-  Anders Matthesen-  Louis Næss-Schmidt

خلاصه فارسی

در نینجا شطرنجی 2، ما دوباره پسر الکس و نینجا شطرنجی را در شکار دیوانه وار برای شرور از اولین فیلم فیلیپ اپرمینت دنبال می کنیم. از آنجایی که Eppermint موفق می شود از محکومیت زندان در تایلند فرار کند، نینجا CHECKERED زنده می شود و به دنبال الکس می گردد. آنها با هم و با تمام خانواده الکس، اکنون باید به تایلند بروند تا Eppermint را شکست دهند. الکس و نینجا شطرنجی وارد یک ماموریت خطرناک می شوند، جایی که دوستی آنها گاهی تحت فشار شدید قرار می گیرد.


خلاصه انگلیسی

In CHECKERED NINJA 2, we again follow the boy Alex and Checkered Ninja on a frantic hunt for the villain from the first movie Phillip Eppermint. Because Eppermint manages to evade a prison sentence in Thailand, CHECKERED Ninja comes alive and seeks out Alex. Together, and with Alex’s entire family, they now have to go to Thailand to bust Eppermint. Alex and Checkered Ninja are swooped up into a dangerous mission, where their friendship sometimes comes under intense pressure.


این فیلم با نام تجاری Checkered Ninja 2 محصول کشور Denmark,United States است.به کارگردانی Thorbjørn Christoffersen,Anders Matthesen و بازیگرانی چون Emma Sehested Høeg,Anders Matthesen,Louis Næss-Schmidt در ژانر انیمیشن,کمدی,خانوادگی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.