زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 (2021)

نام فارسی فیلم : نینجا شطرنجی 2 (2021)

  • ژانر :   انیمیشن کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   Thorbjørn Christoffersen Anders Matthesen
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Denmark United States
  • بازیگران :   Emma Sehested Høeg-  Anders Matthesen-  Louis Næss-Schmidt

خلاصه فارسی

در نینجا شطرنجی 2، ما دوباره پسر الکس و نینجا شطرنجی را در شکار دیوانه وار برای شرور از اولین فیلم فیلیپ اپرمینت دنبال می کنیم. از آنجایی که Eppermint موفق می شود از محکومیت زندان در تایلند فرار کند، نینجا CHECKERED زنده می شود و به دنبال الکس می گردد. آنها با هم و با تمام خانواده الکس، اکنون باید به تایلند بروند تا Eppermint را شکست دهند. الکس و نینجا شطرنجی وارد یک ماموریت خطرناک می شوند، جایی که دوستی آنها گاهی تحت فشار شدید قرار می گیرد.


خلاصه انگلیسی

In CHECKERED NINJA 2, we again follow the boy Alex and Checkered Ninja on a frantic hunt for the villain from the first movie Phillip Eppermint. Because Eppermint manages to evade a prison sentence in Thailand, CHECKERED Ninja comes alive and seeks out Alex. Together, and with Alex’s entire family, they now have to go to Thailand to bust Eppermint. Alex and Checkered Ninja are swooped up into a dangerous mission, where their friendship sometimes comes under intense pressure.


این فیلم با نام تجاری Checkered Ninja 2 محصول کشور Denmark,United States است.به کارگردانی Thorbjørn Christoffersen,Anders Matthesen و بازیگرانی چون Emma Sehested Høeg,Anders Matthesen,Louis Næss-Schmidt در ژانر انیمیشن,کمدی,خانوادگی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم Megamind vs The Doom Syndicate

2.4   - IMDB

تیم شرور سابق مگامایند، The Doom Syndicate، بازگشته است. قهرمان آبی ما که به تازگی تاجگذاری کرده است، باید ظاهر شیطانی خود را حفظ کند تا زمانی که بتواند دوستان خود (Roxanne، Ol%27 Chum و Keiko) را جمع کند تا از پرتاب مترو سیتی به ماه توسط هم تیمی های شرور سابق خود جلوگیری کند.