زیرنویس فیلم Checkered Flag or Crash (1977)

نام فارسی فیلم : پرچم شطرنجی یا سقوط (1977)

4.3
  • ژانر :   ماجراجویی کمدی
  • کارگردان :   Alan Gibson
  • سال انتشار :   1977
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Joe Don Baker-  Susan Sarandon-  Larry Hagman

خلاصه فارسی

راننده ماشینهای مسابقهای با شارژ سخت «Walkaway» Madden (بیکر)، با نام مستعار که به دلیل سابقه دور شدن از تصادفات اتومبیل، فقط میخواهد در مسابقه بزرگ آفرود Manilla 1000 برنده شود. عکاس خبرنگار C.C. واین رایت (ساراندون) قصد دارد با او در آن مسابقه سوار شود. اما واکاوی فقط می خواهد از شر او خلاص شود. مروج تند صحبت بو کوکران (هاگمن) می خواهد مسابقه به هر وسیله ای که لازم باشد تکمیل شود.


خلاصه انگلیسی

Hard-charging race car driver 'Walkaway' Madden (Baker), nicknamed that because of his history of walking away from car crashes, just wants to win the big Manilla 1000 off-road race. Photojournalist C.C. Wainwright (Sarandon) intends to ride with him in that race. But Walkaway just wants to get rid of her. Fast-talking promoter Bo Cochran (Hagman) wants the race completed by any means necessary.


این فیلم با نام تجاری Checkered Flag or Crash محصول کشور United States است.به کارگردانی Alan Gibson و بازیگرانی چون Joe Don Baker,Susan Sarandon,Larry Hagman در ژانر ماجراجویی,کمدی در سال 1977 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.