زیرنویس فیلم Captors (2022)

نام فارسی فیلم : اسیرکنندگان (2022)

5.7
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   James Cullen Bressack
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Yulia Klass-  Bruce Davison-  Josh Kelly

خلاصه فارسی

آلیس - یک قربانی قاچاق انسان که ده سال پیش به سختی از دست ربایانش فرار کرد - زمانی که یکی از بستگان او عمارت دورافتاده و پوشیده از برف را ترک میکند، با گذشته دردناک خود روبرو میشود. اگرچه خانه جدید ابتدا نوید فصل جدیدی در زندگی او را ارائه می دهد، آلیس به زودی توسط توهمات عجیب و غریب و دشمنان مرگبار محاصره می شود و باید برای زنده ماندن مبارزه کند و سلامت عقل خود را حفظ کند.


خلاصه انگلیسی

Alys - a human trafficking victim who narrowly escaped her captors ten years ago - confronts her traumatic past when a relative leaves her his remote, snowbound mansion. Although the new house first presents the promise of a new chapter in her life, Alys is soon besieged by strange hallucinations and deadly adversaries and must fight to survive while keeping her sanity intact.


این فیلم با نام تجاری Captors محصول کشور United States است.به کارگردانی James Cullen Bressack و بازیگرانی چون Yulia Klass,Bruce Davison,Josh Kelly در ژانر دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Woman with the Red Lipstick

5.2   - IMDB

لوسی و دوست پسرش که به دنبال چاشنی همه چیز هستند، برای اولین بار در یک بار با نام های جعلی و نقش آفرینی ملاقات می کنند. چند روز بعد، لوسی یک گزارش خبری در مورد یک پرونده افراد گمشده می بیند که قربانی همان نامی است که او استفاده کرده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mindwash

4.8   - IMDB

یک سخنران انگیزشی بیلی سلدوم - شعار: "برای خودت فکر کن" - در شرف تبدیل شدن به یک حس جهانی است که یک رویداد فاجعه بار در جهان رخ می دهد. او به زودی به سمت خود ویرانگری می رود، در حالی که رابطه وابسته او با دوست دختر ناتالی نیز آسیب می بیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Beach House Murders

5.1   - IMDB

سارا، رماننویس، پس از تلاش یک شبه با غریبهای مرموز که در خانه تابستانیاش مرده است، به مظنون اصلی یک قتل تبدیل میشود.