زیرنویس فیلم Boon (2022)

نام فارسی فیلم : ببخشید (2022)

4.9
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Derek Presley
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Neal McDonough-  Tommy Flanagan-  Christina Ochoa

خلاصه فارسی

نیک بون مزدور در تلاش است تا کفاره زندگی خود را به عنوان مجری یک سندیکای بی رحم بپردازد. بون که از گذشته خود فرار می کند، به منطقه ای دورافتاده در شمال غربی اقیانوس آرام نقل مکان می کند، جایی که با یک بیوه مبارز و پسرش ملاقات می کند. وقتی می بیند که این جفت در ترس از یک شاه جنایتکار زندگی می کنند، بون متوجه می شود که تنها راه محافظت از آنها این است که بهترین کار را انجام دهد: کشتن.


خلاصه انگلیسی

Mercenary Nick Boon is trying to atone for his life as an enforcer for a ruthless syndicate. Running from his past, Boon moves to a remote area in the pacific northwest where he meets a struggling widow and her son. When he finds the pair living in fear of a criminal kingpin, Boon realizes the only way to protect them is to do what he does best: kill.


این فیلم با نام تجاری Boon محصول کشور United States است.به کارگردانی Derek Presley و بازیگرانی چون Neal McDonough,Tommy Flanagan,Christina Ochoa در ژانر اکشن,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.