زیرنویس فیلم Bibi Blocksberg (2002)

نام فارسی فیلم : بی بی بلوکسبرگ (2002)

5.2
  • ژانر :   کمدی خانوادگی فانتزی
  • کارگردان :   Hermine Huntgeburth
  • سال انتشار :   2002
  • محصول کشور :   Germany
  • بازیگران :   Sidonie von Krosigk-  Max Befort-  Katja Riemann

خلاصه فارسی

سرخوشی در نوستات: بی بی بلوکسبرگ با کمی جادوگری دو کودک را از سوختن نجات داد. در حالی که مادرش باربارا که خود یک جادوگر از گوشت و خون است، به دخترش بسیار افتخار می کند، پدر برنهارد، بیش از حد کار کرده و استرس دارد، به شدت از کارهای ماوراء طبیعی او رد می شود. سپس بیبی از والپورجیا، جادوگر ارشد، پیامی دریافت میکند: او میخواهد توپ کریستالی خود را دریافت کند، که در اوایل یک جادوگر «واقعی» از او میسازد. بی بی با افتخار از جاروش می پرد تا به سمت بلوکسبرگ، مقر جادوگران پرواز کند. اما رابعه، یکی از معدود جادوگران شیطان صفت، که در بدبختی و راز پیر شده است، از تمام شکوه و جلال او... و جوانی اش را غمگین می کند. و بنابراین رابعه اتفاقاتی را رقم می زند که به زودی زندگی بی بی را تکه تکه می کند.


خلاصه انگلیسی

Elation in Neustadt: by the means of a little witching, Bibi Blocksberg saved two kids from burning to death. While her mother Barbara, a witch of flesh and blood herself, is very proud of her daughter, father Bernhard, overworked and stressed, disapproves greatly of her supernatural antics. Then Bibi gets a message from Walpurgia, the senior witch: she is going to receive her crystel ball, that will make a 'real' witch of her, early. Proudly, Bibi jumps up her broom to fly to the Blocksberg, the witches' headquarters. But Rabia, one of the few evil witches, aging in misery and with a secret, begrudges her all the glory...and her youth. And so Rabia sets off events that will soon make Bibi's life fall into pieces.


این فیلم با نام تجاری Bibi Blocksberg محصول کشور Germany است.به کارگردانی Hermine Huntgeburth و بازیگرانی چون Sidonie von Krosigk,Max Befort,Katja Riemann در ژانر کمدی,خانوادگی,فانتزی در سال 2002 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم After Blue

5.5   - IMDB

در آینده ای دور، در یک سیاره وحشی، نوجوان تنها راکسی یک جنایتکار مدفون در شن ها را آزاد می کند. پس از آزادی، زن دوباره شروع به گسترش ترس و مرگ می کند. راکسی و مادرش زورا مسئول شناخته می شوند، از جامعه خود تبعید شده و محکوم به ردیابی قاتل هستند. بنابراین، آنها شروع به پرسه زدن در قلمروهای خارق العاده و طیفی بهشت ​​کثیف خود می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.