زیرنویس فیلم All In (2017)

نام فارسی فیلم : همه در (2017)

5.7
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Christian Dyekjær
  • سال انتشار :   2017
  • محصول کشور :   Denmark
  • بازیگران :   Janus Nabil Bakrawi-  Helle Bo-  Adam Brix

خلاصه فارسی

وقتی کلاوس، یک فروشنده ماشین و یک قمارباز پرشور، پسر 19 سالهاش سیلاس را در بدهیهای قمار قابل توجهی که به مجرمان بدهکار است قاطی میکند، مجبور میشود برای نجات پسرش جان خود را به خطر بیندازد.


خلاصه انگلیسی

When Claus, a car salesman and a passionate gambler, gets his 19-year-old son Silas mixed up in considerable gambling debts owed to criminals, he is forced to put his own life at risk to save his son.


این فیلم با نام تجاری All In محصول کشور Denmark است.به کارگردانی Christian Dyekjær و بازیگرانی چون Janus Nabil Bakrawi,Helle Bo,Adam Brix در ژانر درام,دلهره آور در سال 2017 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.