زیرنویس فیلم A Week in Paradise (2022)

نام فارسی فیلم : یک هفته در بهشت (2022)

  • ژانر :   داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Philippe Martinez
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Connie Nielsen-  Malin Akerman-  Philip Winchester

خلاصه فارسی

این فیلم داستان مگی را روایت میکند، ستارهای که وقتی همسر کارگردان فیلمش توسط پاپاراتزیها بیرون میرود و متوجه میشوند که بانوی اصلی جدیدش نوزادش را باردار است، دنیایش فرو میپاشد. به دنبال آرامش و شفای مگی به هتل زیبای پسر عموی سابقش در نویس فرار می کند. پس از یک هفته در بهشت، او خود را کشف می کند و با یک عشق جدید آشنا می شود. سپس دنیای بیرون دوباره به درون سقوط می کند.


خلاصه انگلیسی

The film tells the tale of Maggie, a film star whose world collapses when her film director husband is outed by the paparazzi when it’s discovered his new leading lady is pregnant with his baby. Seeking solace and healing Maggie escapes to her ex-pat cousin’s beautiful hotel in Nevis. After a week in paradise she discovers herself and meets a new love interest. Then the outside world comes crashing back in.


این فیلم با نام تجاری A Week in Paradise محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Philippe Martinez و بازیگرانی چون Connie Nielsen,Malin Akerman,Philip Winchester در ژانر داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love & Jane

6.1   - IMDB

زنی به معنای واقعی کلمه از جین آستن راهنمایی می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Paging Mr Darcy

6.8   - IMDB

عشق به داستان های جین آستن به دو نفر کمک می کند تا بر غرور خود غلبه کنند و به اعتقاد خود به عشق اعتراف کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Name Is Loh Kiwan

6.8   - IMDB

لوه کیوان، جدا شده از کره شمالی، با فرار از چین، تصمیم می گیرد تا آرزوی در حال مرگ مادرش را برآورده کند، تا جایی پیدا کند که بتواند واقعاً نام خود را داشته باشد و با شرایط خودش زندگی کند. او به بلژیک سفر می کند تا به دنبال وضعیت پناهندگی باشد، اما در نهایت بدون هیچ وسیله ای برای امرار معاش و سقفی بالای سرش در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. ماری که قبلاً نماینده تیم ملی تیراندازی بلژیک بود و اکنون با شیاطین درونی خود مبارزه می کند، به یک کیوان خسته می رسد و کیف پول او را می دزدد. این دو در نهایت به درگیری شدیدی ختم میشوند. و تنها زمانی که ماری متوجه می شود که کیف پول تنها یادگاری است که از مادر کیوان به جا مانده است، آنها شروع به جذب یکدیگر می کنند و به خاطر تجربیات و احساسات مشترکشان می افتند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Wedding Veil Expectations

6.7   - IMDB

اوری و پیتر سعی میکنند در حین بازسازی خانه قدیمیای که خریدهاند و کارهای شعبدهبازی میکنند، عاشقانه را زنده نگه دارند، اما وقتی اخباری را دریافت میکنند که انتظارش را داشتند، همهچیز چشمانداز جدیدی پیدا میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love in Glacier National: A National Park Romance

6.1   - IMDB

جرقهها زمانی به پرواز در میآیند که هانا، یک متخصص در پیشبینی بهمن، فناوری جدید خود را به پارک ملی Glacier میآورد و مدیر بخش نجات کوهستان، که بیشتر به شهود و عقل سلیم تکیه میکند، با فشار مواجه میشود. رویکرد دوگانه آنها چیزی بیش از پیش بینی را در قلب آنها به ارمغان می آورد.