زیرنویس فیلم A Week in Paradise (2022)

نام فارسی فیلم : یک هفته در بهشت (2022)

  • ژانر :   داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Philippe Martinez
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Connie Nielsen-  Malin Akerman-  Philip Winchester

خلاصه فارسی

این فیلم داستان مگی را روایت میکند، ستارهای که وقتی همسر کارگردان فیلمش توسط پاپاراتزیها بیرون میرود و متوجه میشوند که بانوی اصلی جدیدش نوزادش را باردار است، دنیایش فرو میپاشد. به دنبال آرامش و شفای مگی به هتل زیبای پسر عموی سابقش در نویس فرار می کند. پس از یک هفته در بهشت، او خود را کشف می کند و با یک عشق جدید آشنا می شود. سپس دنیای بیرون دوباره به درون سقوط می کند.


خلاصه انگلیسی

The film tells the tale of Maggie, a film star whose world collapses when her film director husband is outed by the paparazzi when it’s discovered his new leading lady is pregnant with his baby. Seeking solace and healing Maggie escapes to her ex-pat cousin’s beautiful hotel in Nevis. After a week in paradise she discovers herself and meets a new love interest. Then the outside world comes crashing back in.


این فیلم با نام تجاری A Week in Paradise محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Philippe Martinez و بازیگرانی چون Connie Nielsen,Malin Akerman,Philip Winchester در ژانر داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Seal of Desire

4.2   - IMDB

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران خیانتکار و اغوای همسران دلشکسته آنها استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که می تواند او را در بازی خودش شکست دهد، تبدیل به یک پیاده می شود و خطوط بین عشق و اعتماد، اشتیاق و وسواس مبهم می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gabriel's Rapture: Part Two

5.7   - IMDB

در پنجمین قسمت از مجموعه دوزخ گابریل، شادی گابریل و جولیا توسط یک دانشجوی توطئه گر و سیاست دانشگاهی تهدید می شود. آیا وقتی گابریل با مدیریت دانشگاه مواجه می شود، تسلیم سرنوشت دانته می شود؟ یا او برای حفظ جولیا، بئاتریس خود، برای همیشه مبارزه خواهد کرد؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Expired

3.7   - IMDB

در آینده ای ناشناخته، دو روح سخت با هم ملاقات می کنند و با کارهایی که انجام داده اند و آنچه که شده اند روبرو می شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Welcome to Mama's

پس از اینکه او یک رستوران ایتالیایی در بروکلین را به ارث می برد، مدیر امی با یک سرآشپز اصلی که در لیست سیاه قرار گرفته است، به دنبال فرصتی دوباره می گردند. آنها متوجه می شوند که مهمترین ماده برای هر دستور غذا همیشه عشق است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Until We Meet Again

4.1   - IMDB

زنی متوجه می شود که خانه جدیدش توسط روح یک پیانیست جوان تسخیر شده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Raven

6.4   - IMDB

ریون باید تصمیم بگیرد که یا به شوهر بدسرپرستش فرصتی دوباره بدهد یا بعد از فهمیدن اینکه او از فرزندش باردار است، با دوست پسر جدیدش بماند.