زیرنویس فیلم A Violent Man (2022)

نام فارسی فیلم : یک مرد خشن (2022)

4.9
  • ژانر :  
  • کارگردان :   Ross McCall
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Craig Fairbrass-  Stephen Odubola-  Jason Flemyng

خلاصه فارسی

استیو مکلسون یک زندانی خطرناک است که به دلیل قتل مضاعف در یک زندان با حداکثر امنیت زندانی شده است. ما دنبال می کنیم، در حالی که او مبارزه خود را علیه رستگاری، سیستم و آشفتگی درونی خود را هدایت می کند، زمانی که یک عضو سیاهپوست جوان باند هم سلولی بعید به نظر می رسد و دختری که هرگز ندیده است، در نهایت درخواست ملاقات چهره به چهره با پدرش را می دهد.


خلاصه انگلیسی

Steve Mackleson is a dangerous prisoner, incarcerated for double murder in a maximum security prison. We follow, as he navigates his struggle against redemption the system and his inner turmoil, when a young black gang member becomes his unlikely new cell mate and a daughter he has never met, finally requests to meet her estranged father, face to face.


این فیلم با نام تجاری A Violent Man محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Ross McCall و بازیگرانی چون Craig Fairbrass,Stephen Odubola,Jason Flemyng در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Collision

3.9   - IMDB

در طول یک روز سرنوشت ساز، یک تاجر فاسد و همسر اجتماعی اش برای نجات دخترشان از دست یک جنایتکار بدنام به رقابت می پردازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Respect the Jux

3   - IMDB

یک مرد جوان فاسد در جستجوی رویای آمریکایی به ایالات متحده می رود و گروهی از دزدان را برای به دست آوردن آن تشکیل می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bulldozer

3.4   - IMDB

یک «مرد سرسخت» سابق پس از ربوده شدن دوست دخترش به دنیایی که میخواست آن را ترک کند، بازگردانده میشود. انتخاب او؛ کار را انجام دهد وگرنه می میرد او می خواهد نشان دهد که چرا او را "بولدوزر" صدا می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Burn

5.7   - IMDB

هیتمن اوباش، مکس، با شریک خود، ست، که دست راست رئیس جنایتکار لا، پینرو است، ملاقات می کند. در جلسه، ست به مکس میگوید که قراردادی برای کشتن برادر کوچکتر مکس، وینس، دارد، که باارزشترین دارایی پینرو، همسر زیبایش، لورل، را کشته است. ست دو روز به مکس فرصت می دهد تا برادرش را پیدا کند و قبل از اینکه به دنبال آنها بیاید او را از شهر خارج کند. مکس با وینس که در یک متل شلخته مخفی شده بود میآید و سعی میکند اتفاقی را که بین وینس و لورل رخ داده را جمعآوری کند. اکنون که زندگی خود در خطر است و زمان در حال اتمام است، مکس باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا برادرش را بدون اینکه خودش بسوزد نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Outfit

7.1   - IMDB

لئونارد یک خیاط انگلیسی است که کت و شلوار در خیابان معروف جهانی Savile Row لندن می ساخت. پس از یک تراژدی شخصی، او در شیکاگو به سر میبرد و یک خیاطفروشی کوچک را در قسمتی ناهموار از شهر راهاندازی میکند که در آن لباسهای زیبا را برای تنها افرادی که میتوانند آنها را بخرند درست میکند: خانوادهای از گانگسترهای شرور.

زیر‌نویس فارسی فیلم Messy

5   - IMDB

یک درام جنایی درباره یک فروشنده مواد مخدر بی پروا و دوست دختر خیانتکارش. گرفتار میان فریب و دروغ، آنها در تلاش برای اعتماد به یکدیگر هستند، در حالی که با مخالفت پلیس و دشمنان خود روبرو می شوند.