زیرنویس فیلم A Violent Man (2022)

نام فارسی فیلم : یک مرد خشن (2022)

4.9
  • ژانر :  
  • کارگردان :   Ross McCall
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Craig Fairbrass-  Stephen Odubola-  Jason Flemyng

خلاصه فارسی

استیو مکلسون یک زندانی خطرناک است که به دلیل قتل مضاعف در یک زندان با حداکثر امنیت زندانی شده است. ما دنبال می کنیم، در حالی که او مبارزه خود را علیه رستگاری، سیستم و آشفتگی درونی خود را هدایت می کند، زمانی که یک عضو سیاهپوست جوان باند هم سلولی بعید به نظر می رسد و دختری که هرگز ندیده است، در نهایت درخواست ملاقات چهره به چهره با پدرش را می دهد.


خلاصه انگلیسی

Steve Mackleson is a dangerous prisoner, incarcerated for double murder in a maximum security prison. We follow, as he navigates his struggle against redemption the system and his inner turmoil, when a young black gang member becomes his unlikely new cell mate and a daughter he has never met, finally requests to meet her estranged father, face to face.


این فیلم با نام تجاری A Violent Man محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Ross McCall و بازیگرانی چون Craig Fairbrass,Stephen Odubola,Jason Flemyng در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم 5lbs of Pressure

5.1   - IMDB

آدام که تازه از زندان خارج شده و پس از گذراندن دوران قتل، به محل پایکوبی قدیمی خود باز می گردد تا به دنبال پسری بگردد که او را نمی شناسد. الی برادر مردی که او کشته است به دنبال انتقام است. مایک، سعی می کند از زندگی جنایتکارانه ای که زیر دست عموی گانگسترش زندگی می کند فرار کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gassed Up

5.3   - IMDB

در جریان اوج جنایات موتور سیکلت در لندن، اش 20 ساله که سعی دارد برای بزرگ کردن خواهر 14 ساله خود پول به دست آورد و مادرش را برای بازپروری بفرستد، با یک باند جرایم سازمان یافته گرفتار می شود. به رهبری یک مهاجر جوان و کاریزماتیک آلبانیایی. همانطور که جنایات بزرگتر می شوند و توجه اعتیاد آور می شود، Ash تلاش می کند تا سر خود را بالای آب نگه دارد. به زودی، او باید بین افرادی که دوستش دارد یکی را انتخاب کند و تمام زندگی اش در اطرافش به هم می ریزد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sleeping Dogs

6.1   - IMDB

روی فریمن، یک کارآگاه سابق قتل با حافظه ای شکسته، مجبور می شود پرونده ای را که به یاد نمی آورد، دوباره بررسی کند. در حالی که زندگی یک مرد در انتظار اعدام است، فریمن باید شواهد وحشیانه یک دهه تحقیقات قتل را جمع آوری کند و شبکه ای شوم از رازهای مدفون و خیانت هایی را که به گذشته او مرتبط است، آشکار کند. تنها با غرایز اعتماد، او با یک حقیقت وحشتناک روبرو می شود - گاهی اوقات، بهتر است اجازه دهید سگ های خواب دروغ بگویند.

زیر‌نویس فارسی فیلم They Turned Us Into Killers

2.9   - IMDB

دختری قبل از اینکه جان خود را بگیرد توسط دوست پسرش مورد تجاوز و مواد مخدر قرار می گیرد. بهترین دوستش که مصمم به انتقام گرفتن است، مسئولین را شکار می کند.