زیرنویس فیلم A Small Fortune (2021)

نام فارسی فیلم : یک ثروت کوچک (2021)

  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Adam Perry
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Stephen Oates-  Liane Balaban-  Andrea Bang

خلاصه فارسی

کوین (استیون اوتس) یک کشاورز ایرلندی خزه است که متعهد به روش سنتی خود برای انجام کارها به قیمت یک زندگی پردرآمدتر برای خود و همسر باردارش (لیان بالابان) است. هنگامی که او کیسه ای از پول را در سواحل جزیره پرنس ادوارد می بیند، تصمیم او برای مخفی نگه داشتن آن، دهکده ماهیگیری عجیب و غریبش را به یک صحنه جنایت در حال رشد تبدیل می کند، زیرا صاحبان پول تماس می گیرند. یک ثروت کوچک داستان مبارزه یک مرد برای تامین مخارج خانواده اش است و نیاز به کنار گذاشتن روش های قدیمی برای یادگیری پول همه چیز نیست. برگرفته از فیلم کوتاه Adam Perry برنده جایزه A Blessing from the Sea.


خلاصه انگلیسی

Kevin (Stephen Oates) is an Irish Moss farmer committed to his traditional way of doing things at the expense of a more lucrative life for himself and his pregnant wife (Liane Balaban). When he finds a bag of money washed up on the shores of Prince Edward Island, his decision to keep it secret turns his quaint fishing village into a growing crime scene as the money’s owners come calling. A Small Fortune is a story of one man's struggle to provide for his family and the need to let go of the old ways in order to learn money isn't everything. Adapted from Adam Perry's award-winning short film A Blessing from the Sea.


این فیلم با نام تجاری A Small Fortune محصول کشور Canada است.به کارگردانی Adam Perry و بازیگرانی چون Stephen Oates,Liane Balaban,Andrea Bang در ژانر دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Good Neighbor

6.2   - IMDB

یک عصر کابوسآمیز برای دیوید، روزنامهنگار سابق نیویورک تایمز، رخ میدهد، زمانی که او و همسایه عجیب و غریب جدیدش رابرت، به طور تصادفی به دختری که سوار دوچرخهاش شده بود، برخورد میکنند. دیوید هولزده و سرگردان به رابرت اجازه میدهد او را متقاعد کند که از صحنه فرار کند و دختر را رها کند تا از زندگیاش محافظت کند. رابرت هیچ پشیمانی نشان نمی دهد و به نام دوستی کارهای غیرقابل توصیفی برای محافظت از راز انجام می دهد. اکنون که پلیس به طور کامل در حال تعقیب قاتل است، همه چیز از کنترل خارج می شود، زمانی که روزنامه محلی دیوید او را برای پوشش داستانی که در آن او با خواهر دختر متوفی ونسا ملاقات می کند، می فرستد. علیرغم شرایط و تمایل عمیق او برای یافتن قاتل خواهرش، این دو بلافاصله رابطه عاشقانهای برقرار میکنند، که دیوید را غافلگیر میکند و در عین حال رابرت را مجبور میکند تا اقداماتی وحشیانه برای حفظ دوست جدیدش انجام دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Crawlspace

4.6   - IMDB

پس از مشاهده یک قتل وحشیانه در یک کابین، مردی در یک فضای خزنده پنهان می شود در حالی که قاتلان برای یافتن ثروت پنهان در ملک جستجو می کنند. همانطور که آنها نزدیک تر می شوند، او باید تصمیم بگیرد که آیا فضای خزنده مقبره او خواهد بود یا میدان جنگ در مبارزه او برای بقا.

زیر‌نویس فارسی فیلم Zero Contact

3   - IMDB

این فیلم که در 17 کشور مختلف به طور کامل در طول همهگیری جهانی 2020 تولید شده است، پنج شخصیت را دنبال میکند که در سرتاسر جهان زندگی میکنند، که تنها به واسطه ارادتشان به بنیانگذار فقید و غول فناوری، فینلی هارت، مرتبط هستند. مجبور به همکاری برای خاموش کردن مخفی ترین اختراع هارت، ماشینی که یا راه حل مشکلات بشر است یا پایان زمین است.