بازیگر فیلم و سریال Tom Holland (تام هالند)

Tom Holland - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 8" (1.73 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   June 1, 1996 in Kingston upon Thames, England, UK
  • فیلم های معروف بازیگر : Spider-Man: Homecoming Peter Parker / Spider-Man(2017), Spider-Man: Far from Home Peter Parker / Spider-Man(2019), The Impossible Lucas(2012)

بیوگرافی فارسی

توماس استنلی هلند در کینگستون-آن-تیمز ، سوری ، در نیکولا الیزابت (فراست) ، عکاس ، و دومینیک هلند (دومینیک آنتونی هلند) متولد شد که کمدین و نویسنده است. پدربزرگ و مادربزرگ پدری او به ترتیب اهل جزایر من و ایرلند بودند. او به همراه والدین و سه برادر کوچکتر خود - پدی و دوقلوهای سام و ... زندگی می کند


بیوگرافی انگلیسی

Thomas Stanley Holland was born in Kingston-upon-Thames, Surrey, to Nicola Elizabeth (Frost), a photographer, and Dominic Holland (Dominic Anthony Holland), who is a comedian and author. His paternal grandparents were from the Isle of Man and Ireland, respectively. He lives with his parents and three younger brothers - Paddy and twins Sam and ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Spider-Man: Far from Home

7.4   - IMDB

پیتر پارکر و دوستانش به یک سفر تابستانی به اروپا می روند. با این حال، آنها به سختی می توانند استراحت کنند - پیتر باید موافقت کند تا به نیک فیوری کمک کند تا راز موجوداتی را که باعث بلایای طبیعی و تخریب در سراسر قاره می شوند، کشف کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Holy Lands

1   - IMDB

هنگامی که هری (جیمز کان) یک یهودی از کار افتاده و متخصص قلب سابق به طور ناگهانی تصمیم می گیرد دوران بازنشستگی خود را به عنوان یک کشاورز خوک در ناصره اسرائیل بگذراند، این حرکت خانواده او و همسایگان جدیدش را به شدت شوکه می کند. در نیویورک، مونیکا همسر سابق هری (روزانا آرکت) در تلاش است تا زندگی فرزندان بزرگسالشان، آنابل و دیوید (جاناتان ریس مایرز) و همچنین زندگی خود را مدیریت کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Onward

7.4   - IMDB

در یک دنیای فانتزی حومه شهر اتفاق می افتد، دو برادر جن نوجوان برای کشف اینکه آیا هنوز جادویی وجود دارد یا خیر، تلاشی را آغاز می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cherry

6.6   - IMDB

یک پزشک ارتش که از اختلال استرس پس از سانحه رنج می برد، پس از اعتیاد به مواد مخدر که او را مقروض می کند، تبدیل به یک سارق زنجیره ای بانک می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Chaos Walking

5.7   - IMDB

دنیای دیستوپیایی که در آن زن وجود ندارد و همه موجودات زنده می توانند افکار یکدیگر را در جریانی از تصاویر، کلمات و صداها به نام نویز بشنوند.::ناشناس.

زیر‌نویس فارسی فیلم Spider-Man: No Way Home

8.3   - IMDB

پیتر پارکر نقاب بردار است و دیگر نمی تواند زندگی عادی خود را از مخاطرات بالای یک ابرقهرمان بودن جدا کند. وقتی او از دکتر استرنج کمک میخواهد، خطرات خطرناکتر میشود و او را مجبور میکند تا بفهمد واقعاً مرد عنکبوتی بودن به چه معناست.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری