بازیگر فیلم و سریال Alexandra Staden (شهر الکساندرا)

Alexandra Staden - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 9" (1.75 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   August 21, 1979 in Highgate, London, England, UK
  • فیلم های معروف بازیگر : My Name Is Modesty: A Modesty Blaise Adventure Modesty Blaise(2004), Ten Minutes Older: The Cello Young Woman (segment "About Time 2")(2002), Vanity Fair Lady George(2004)

بیوگرافی فارسی

الکساندرا استادن در 21 اوت سال 1979 در هایگیت ، لندن ، انگلیس متولد شد. او یک بازیگر زن است ، با نام My Is Is Modesty: A Modesty Blaise Adventure (2004) ، ده دقیقه قدیمی تر: سلولی (2002) و Vanity Fair (2004) شناخته شده است. او از اکتبر 2006 با Diarmid Hugh Mackenzie ازدواج کرده است.


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Staden was born on August 21, 1979 in Highgate, London, England. She is an actress, known for My Name Is Modesty: A Modesty Blaise Adventure (2004), Ten Minutes Older: The Cello (2002) and Vanity Fair (2004). She has been married to Diarmid Hugh Mackenzie since October 2006.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری