بازیگر فیلم و سریال Alexandra Moen (الکساندرا موئن)

Alexandra Moen - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 4" (1.63 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   1978 in Pisa, Tuscany, Italy
  • فیلم های معروف بازیگر : Fortitude Petra / Petra Bergen(2015-2018), Strike Back Kerry Stonebridge(2010-2012), Doctor Who Lucy Saxon(2007-2009)

بیوگرافی فارسی

الکساندرا مون در پیزا ، توسکانی ایتالیا متولد شد. داشتن یک اقیانوس شناس به عنوان پدر به این معنی بود که او و خانواده اش - مادر معلم و دو برادر کوچکتر - به همراه کار خود سفر کردند و در شش سالگی به کانادا و سپس به برمودا نقل مکان کرد و در انگلیس به پایان رسید و در آنجا به پایان رسید و در آنجا تحصیلات خود را به پایان رساند. . او قبل از ... انگلیسی در دانشگاه لیدز می خواند ...


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Moen was born in Pisa, Tuscany, Italy. Having an oceanographer as a father meant that she and her family - teacher mother and two younger brothers - traveled along with his work and, at age six, she moved to Canada and then to Bermuda, ending up in England, where she completed her schooling. She read English at Leeds University before ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری