بازیگر فیلم و سریال Alexandra Boyd

Alexandra Boyd - نیو ساب تایتل
  • فیلم های معروف بازیگر : From Paris with Love Head of the Delegation(2010), Mr. Holland's Opus Sarah Olmstead(1995), The Secret of Monkey Island Governor Elaine Marley(1990)

بیوگرافی فارسی

فعالیت متنوع الکساندرا در فیلم ، تلویزیون ، تئاتر و صداگذاری بیش از سی سال است. او در نورویچ ، نورفولک بزرگ شد و در شانزده مدرسه را ترک کرد تا به آموزش رقص تمام وقت و سپس مدرسه نمایشی در لندن برود. او هنگامی که به آمریکا نقل مکان کرد و نزدیک به دو دهه در آنجا زندگی کرد با یک آمریکایی ازدواج کرد. او اکنون با لندن و سوفولک تماس می گیرد ...


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra's varied career in film, TV, theatre and voiceover spans more than thirty years. She grew up in Norwich, Norfolk and at sixteen left school to go to full time dance training and then drama school in London. She was married to an American when she moved to the US where she lived for nearly two decades. She now calls London and Suffolk her...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری