بازیگر فیلم و سریال Aleksandra Konieczna (الکساندرا کونیچنا)

Aleksandra Konieczna - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   October 13, 1965 in Prudnik, Opolskie, Poland
  • فیلم های معروف بازیگر : The Last Family Zofia Beksinska(2016), A Cat with a Dog Iga Cembrzynska, Andrzej's Wife(2018), Ja wam pokaze! Ula(2007)

بیوگرافی فارسی

الكساندره كونیكسنا در 13 اكتبر 1965 در پرودنیك ، اوپولسكی ، لهستان متولد شد. او بازیگری است ، به "آخرین خانواده (2016)" ، "گربه با سگ" (2018) و Ja wam pokaze مشهور است! (2007)


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandra Konieczna was born on October 13, 1965 in Prudnik, Opolskie, Poland. She is an actress, known for The Last Family (2016), A Cat with a Dog (2018) and Ja wam pokaze! (2007).

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری