بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Belyavskiy (الکساندر بلیاوسکی)

Aleksandr Belyavskiy - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   May 6, 1932 in Moscow, RSFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : The Sum of All Fears Admiral Ivanov(2002), Serye volki Leonid Ilyich Brezhnev(1993), The Irony of Fate 2 Dyadya Sasha(2007)

بیوگرافی فارسی

الكساندر بلاوویسی در 6 مه 1932 در مسكو ، RSFSR ، اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر بوریووویچ بیلاویسی متولد شد. او بازیگری بود ، با بازی های مجموعه ای از همه ترس ها (2002) ، سریه ولکی (1993) و آیرونی از سرنوشت 2 (2007) شناخته شد. وی با لیودمیلا بیلاوسکا و والنتینا بیلاوسکاایا ازدواج کرد. وی در 8 سپتامبر 2012 در مسکو درگذشت.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Belyavskiy was born on May 6, 1932 in Moscow, RSFSR, USSR as Aleksandr Borisovich Belyavskiy. He was an actor, known for The Sum of All Fears (2002), Serye volki (1993) and The Irony of Fate 2 (2007). He was married to Lyudmila Belyavskaya and Valentina Belyavskaya. He died on September 8, 2012 in Moscow, Russia.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری