زیرنویس سریال Yellowjackets - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : جلیقه زرد - فصل 2 (2023)

7.8
  • ژانر :   درام وحشت رمز و راز
  • کارگردان :   Bart Nickerson Ashley Lyle
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melanie Lynskey-  Tawny Cypress-  Christina Ricci

خلاصه فارسی

دو ماه پس از زمستان، بازماندگان با کاهش جیره، روحیه پایین و آخرین تلاش فاجعهبار خود برای منجمد کردن یک هم تیمی از بازی کنار میآیند. Shauna بازار ثانویه یادگاری های جلیقه زرد را بررسی می کند، در حالی که تایسا، میستی و ناتالی همگی به دنبال بهترین دوستان قدیمی و جدید هستند. برای کسانی از شما که کتاب آمار را حفظ می کنید: لوتی متیوز از روی نیمکت می آید.


خلاصه انگلیسی

Two months into winter the survivors cope with falling rations, low morale and their latest disastrous attempt to freeze a teammate out of the game. Shauna explores the secondary market for Yellowjackets memorabilia, while Taissa, Misty and Natalie all seek out best friends, both old and new. For those of you keeping the stat book: Lottie Matthews comes in off the bench.


این سریال با نام تجاری Yellowjackets - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Bart Nickerson,Ashley Lyle و بازیگرانی چون Melanie Lynskey,Tawny Cypress,Christina Ricci در ژانر درام,وحشت,رمز و راز در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.