زیرنویس سریال Workin Moms - Season 6 (2022)

نام فارسی سریال : مادران کارگر - فصل 6 (2022)

7.8
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Catherine Reitman Philip Sternberg
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Catherine Reitman-  Dani Kind-  Juno Rinaldi

خلاصه فارسی

کیت با اضافه شدن غیرمنتظرهای به خانواده فاستر دست و پنجه نرم میکند، زیرا مشکلی تهدید میکند که همه چیزهایی را که او در محل کار ساخته است باز کند. آن متوجه می شود که می توانید دختر را به شهر برگردانید، اما مشکلات شهر کوچک او را نمی توان پشت سر گذاشت. جنی متوجه می شود که روابط بین دفتری ممکن است کمی آشفته تر از حد انتظار باشد. پاورهاوس اسلون دوباره برگشته و آن را در اتاق هیئت مدیره می کشد، اما شاید در برنامه زندگی شخصی او فضای بیشتری نسبت به آنچه فکر می کرد وجود داشته باشد. وال برای اولین بار پس از مدت ها تغییر واقعی را در نظر می گیرد. وقتی صحبت از کار، خانواده و داشتن همه چیز به میان میآید... برقراری تعادل یک تجارت متزلزل است.


خلاصه انگلیسی

Kate grapples with the unexpected addition to the Foster family, as a snag threatens to unravel everything she’s built at work. Anne finds out that you can move the girl back to the city, but her small town problems can’t be left behind. Jenny comes to realize that interoffice relationships might be a little messier than expected. Powerhouse Sloane is back again, and killing it in the boardroom, but maybe there’s more room in her schedule for a personal life than she thought. Val’s considering real change for the first time in a long time. When it comes to work, family and having it all… striking a balance is a precarious business.


این سریال با نام تجاری Workin' Moms - Season 6 محصول کشور Canada است.به کارگردانی Catherine Reitman,Philip Sternberg و بازیگرانی چون Catherine Reitman,Dani Kind,Juno Rinaldi در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.