زیرنویس سریال Westworld - Season 4 (2022)

نام فارسی سریال : وست ورلد - فصل 4 (2022)

8.5
  • ژانر :   درام رمز و راز علمی تخیلی
  • کارگردان :   Jonathan Nolan Lisa Joy
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Thandiwe Newton-  Ed Harris-  Jeffrey Wright

خلاصه فارسی

این فصل بیش از هفت سال بعد از جنگ طولانی شروع می شود - بشریت بالاخره آزاد می شود. یا اینطور به نظر می رسد. Maeve و Caleb شروع به شک می کنند که هیل و نسخه میزبان مرد سیاهپوش در تلاش هستند تا کنترل نژاد بشر را دوباره به دست بگیرند. در همین حین، برنارد از The Sublime بازمی گردد. یک نویسنده جوان به نام کریستینا شروع به زیر سوال بردن ماهیت واقعیت خود می کند.


خلاصه انگلیسی

The season picks up over seven years later after the protracted war – humanity is finally free. Or so it seems. Maeve and Caleb begin to suspect that Hale and a host version of The Man in Black are trying to regain control of the human race. Meanwhile, Bernard returns from The Sublime. A young writer, Christina, begins to question the nature of her reality.


این سریال با نام تجاری Westworld - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jonathan Nolan,Lisa Joy و بازیگرانی چون Thandiwe Newton,Ed Harris,Jeffrey Wright در ژانر درام,رمز و راز,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.