زیرنویس سریال Westworld - Season 4 (2022)

نام فارسی سریال : وست ورلد - فصل 4 (2022)

8.5
  • ژانر :   درام رمز و راز علمی تخیلی
  • کارگردان :   Jonathan Nolan Lisa Joy
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Thandiwe Newton-  Ed Harris-  Jeffrey Wright

خلاصه فارسی

این فصل بیش از هفت سال بعد از جنگ طولانی شروع می شود - بشریت بالاخره آزاد می شود. یا اینطور به نظر می رسد. Maeve و Caleb شروع به شک می کنند که هیل و نسخه میزبان مرد سیاهپوش در تلاش هستند تا کنترل نژاد بشر را دوباره به دست بگیرند. در همین حین، برنارد از The Sublime بازمی گردد. یک نویسنده جوان به نام کریستینا شروع به زیر سوال بردن ماهیت واقعیت خود می کند.


خلاصه انگلیسی

The season picks up over seven years later after the protracted war – humanity is finally free. Or so it seems. Maeve and Caleb begin to suspect that Hale and a host version of The Man in Black are trying to regain control of the human race. Meanwhile, Bernard returns from The Sublime. A young writer, Christina, begins to question the nature of her reality.


این سریال با نام تجاری Westworld - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jonathan Nolan,Lisa Joy و بازیگرانی چون Thandiwe Newton,Ed Harris,Jeffrey Wright در ژانر درام,رمز و راز,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟