زیرنویس سریال Vera - Season 12 (2023)

نام فارسی سریال : ورا 2 - فصل 1 (2023)

8.2
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   Ann Cleeves
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Brenda Blethyn-  Jon Morrison-  Riley Jones

خلاصه فارسی

جوئل کینگستون یک مس مس از یک خانواده پلیس محترم و سرشناس است، اما هنگامی که مرده او را در دریاچه ای پارک شناور پیدا می کنند، DCI Vera Stanhope (برندا بلتین) متوجه می شود که در حال تحقیق در هر دو طرف خط آبی نازک برای یافتن قاتل خود است. پویایی پیچیده خانواده، تنشها در محل کار، و برخورد با دنیای اموات، تصویری تاریک و پیچیده را ترسیم میکند. جوئل برای خدمت و محافظت در آنجا بود، اما آیا تعهد سرسختانه او به عدالت به هر قیمتی منجر به مرگ او شد؟ یا آیا او کشته شد تا از افشای رازی که زندگی کسی را نابود می کند جلوگیری کند؟ ورا روی انگشتان پا پا می گذارد و چند پر پلیس را به هم می زند و به دنبال پاسخی می گردد که چرا جوئل کینگستون دیگر در پی سی کار نمی کند.


خلاصه انگلیسی

Joel Kingston is a copper’s copper from a respected and notable police family but when he is found dead, floating in a park lake, DCI Vera Stanhope (Brenda Blethyn) finds herself investigating both sides of the thin blue line in order to find his killer. A complex family dynamic, tensions at work, and brushes with the underworld, paint a dark and complex picture. Joel was there to serve and protect but did his stubborn commitment to justice at any price lead to his death? Or, was he killed to stop him revealing a secret that would destroy someone’s life? Vera steps on toes and ruffles a few police feathers as she searches for answers as to why PC Joel Kingston is no longer on the beat.


این سریال با نام تجاری Vera - Season 12 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Ann Cleeves و بازیگرانی چون Brenda Blethyn,Jon Morrison,Riley Jones در ژانر ,درام,رمز و راز در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.