زیرنویس سریال Undercover Boss - Season 11 (2022)

نام فارسی سریال : رئیس مخفی - فصل 11 (2022)

5.8
  • ژانر :  
  • کارگردان :   Stephen Lambert
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Mark Keller-  Brie Thiele-  Stephen J. Cloobeck

خلاصه فارسی

عمر سلیمان و نیک فریدمن، که بیش از 15 سال پیش کالج HUNKS Hauling Junk & Moving را تأسیس کردند، به ماموریت های جداگانه ای می روند تا مطمئن شوند که پایه و اساس شرکت آنها به اندازه کافی قوی است که بتواند در چند سال آینده رشد تصاعدی را تحمل کند. آیا آنها پس از دیدن آنچه در خط مقدم رخ می دهد، نیاز به انجام کارهای سنگین در شرکت خود دارند؟ آیا آنها (یا هر موردی که تحت مراقبت آنها هستند) تحت فشار در حالت مخفی ترک خواهند خورد؟


خلاصه انگلیسی

Omar Soliman and Nick Friedman, who co-founded College HUNKS Hauling Junk & Moving over 15 years ago, go on separate missions to make certain that the foundation of their company is strong enough to withstand exponential growth in the next couple of years. Will they need to do any heavy lifting within their company after seeing what's happening on the front lines? Will they (or any items in their care) crack under pressure while undercover?


این سریال با نام تجاری Undercover Boss - Season 11 محصول کشور United States است.به کارگردانی Stephen Lambert و بازیگرانی چون Mark Keller,Brie Thiele,Stephen J. Cloobeck در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!

زیر‌نویس فارسی سریال Hype House - Season 1

1.9   - IMDB

Hype House TikTok در حال دریافت یک نمایش واقعی نتفلیکس است که زندگی برخی از بزرگترین سازندگان را در پلت فرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Relatively Famous: Ranch Rules - Season 1

5.7   - IMDB

از لوکس هالیوود گرفته تا شیک کانتری، E! هشت فرزند مشهور را برای سفر زندگی خود در مزرعه ای در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو جمع آوری می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال I Am Georgina - Season 1

4   - IMDB

در این پرتره احساسی و عمیق از زندگی روزمره او به جورجینا رودریگز - مادر، اینفلوئنسر، تاجر و شریک زندگی کریستیانو رونالدو بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Real Dirty Dancing - Season 1

6.1   - IMDB

مسابقه رقص با حضور افراد مشهور که خاطرهانگیزترین لحظات رقص فیلم کلاسیک را به امید تبدیل شدن به «بچه» و «جانی» بعدی تجربه میکنند.