زیرنویس سریال Under the Vines - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : Under the Vines - فصل 2 (2023)

7.3
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   New Zealand
  • بازیگران :   Rebecca Gibney-  Charles Edwards-  Trae Te Wiki

خلاصه فارسی

دیزی، گریف و کل خانواده لوئیس در زیر یک سقف زندگی می کنند، وضعیتی که به دلیل مشکلات روابط، چالش برانگیزتر شده است. لوئیس آخرین تلاش خود را برای نجات ازدواج خود انجام می دهد، در حالی که گریف سعی می کند با بیرون آمدن آنلاین، رابطه عاشقانه خود با گاس را نجات دهد. ماریسا در شرابسازی رقیب «شیمرینگ لیک» نقشه میکشد تا اوکلی را با استخدام «فیلیپ بیدویس»، شرابفروش فرانسوی-پسر عموی تیپی، از بین ببرد.


خلاصه انگلیسی

Daisy, Griff, and Louis’s whole family are living under the same roof, a situation made even more challenging by relationship troubles. Louis makes a last-ditch attempt to save his marriage, while Griff tries to rescue his romance with Gus by coming out online. At rival winery Shimmering Lake, Marissa plots to bring Oakley down a peg by hiring flashy French vintner Philippe Bidois—Tippy’s cousin.


این سریال با نام تجاری Under the Vines - Season 2 محصول کشور New Zealand است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Rebecca Gibney,Charles Edwards,Trae Te Wiki در ژانر کمدی در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Not Dead Yet - Season 1

7   - IMDB

نل استیونز یک فاجعه شکست خورده و تازه مجرد است که خود را توصیف کرده است. او تلاش می کند تا زندگی و حرفه ای را که حدود 10 سال پیش پشت سر گذاشت، از سر بگیرد. وقتی که نوشتن آگهی ترحیم تنها شغلی است که می تواند پیدا کند، نل شروع به دریافت توصیه های زندگی از یک منبع بعید (و مرده) می کند.