زیرنویس سریال Two And A Half Men - Season 12 (2014)

نام فارسی سریال : Two And A Half Men - فصل 12 (2014)

7.1

خلاصه فارسی

در سریال Two and a Half Men، چارلی شین نقش چارلی هارپر را بازی می کند: نوشتن موسیقی برای کودکان که کارش زیاد نیست، اما درآمد زیادی دارد. او ثروتمند، خوش تیپ، مجرد، زن زنی است که بی خیال زندگی می کند. چارلی همیشه برادر کوچکترش را مورد آزار و اذیت قرار می دهد - آلن نسخه ای متضاد از او. این فیلم عمدتاً به پسرها توصیه هایی در مورد عشق می دهد.


خلاصه انگلیسی

In the series Two and a Half Men, Charlie Sheen plays Charlie Harper: writing music for children, whose work is not much, but earns a lot of money. He is rich, handsome, single, a womanizer, who live careless. Charlie always bullies his younger brother – Alan a contrast version of him. This film mainly gives boys some advice on love.


این سریال با نام تجاری Two And A Half Men - Season 12 محصول کشور United States است.به کارگردانی Lee Aronsohn,Chuck Lorre و بازیگرانی چون Tom Kane,Dee Bradley Baker,Matt Lanter در ژانر داستان عاشقانه,درام,کمدی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.