زیرنویس سریال Trying - Season 4 (2024)

نام فارسی سریال : تلاش - فصل 4 (2024)

  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Andy Wolton
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Rafe Spall-  Esther Smith-  Sian Brooke

خلاصه فارسی

ما شش سال به جلو می رویم تا متوجه شویم که نیکی و جیسون پذیرنده های با تجربه ای هستند که یک خانواده هسته ای دوست داشتنی ساخته اند که توسط یک شبکه پشتیبانی فوق العاده غنی شده است. با این حال، هنگامی که دختر نوجوان آنها، پرنسس، مشتاق ارتباط با مادر تولدش می شود، نیکی و جیسون خود را با آزمون نهایی مهارت های فرزندپروری خود مواجه می کنند.


خلاصه انگلیسی

We fast-forward six years to discover that Nikki and Jason are experienced adopters who have built a lovely little nuclear family, enriched by an extraordinary support network. However, as their teenage daughter, Princess, starts to yearn for a connection with her birth mother, Nikki and Jason find themselves confronted with the ultimate test of their parenting skills.


این سریال با نام تجاری Trying - Season 4 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Andy Wolton و بازیگرانی چون Rafe Spall,Esther Smith,Sian Brooke در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.